Strona 26 z 41 PierwszyPierwszy ... 16242526272836 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 404
  1. #251
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Wrzucaj update raz na jakis czas, bedziemy Cie dopingowac, moze jakies side bety poleca

    anoxic diet day 1:


  2. #252
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784



    anoxic dumny z wygrania zakładu

  3. #253
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Wrzuce w weekend jakieś update narazie nie mam wagi przy sobie.

  4. #254
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    Wrzuce w weekend jakieś update narazie nie mam wagi przy sobie.
    Taka zwykła łazienkowa nie wystarczy?
    Jak będziesz robił filmik to tym razem może pokaż garaż.

  5. #255
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Spoko, może jeszcze strych?

  6. #256
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    wow, Tobie naprawdę trzeba wszystko p-r-z-e-l-i-t-e-r-o-w-a-ć

  7. #257
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    A Ty usilnie od dłuższego czasu starasz się mnie doczepić, ale zapewniam Cię że mam na to wyjebane.

  8. #258
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Raczej staram się posadzić Cie na tym [IMG]http://2.bp.*************/_1rZ55qVVJOg/SUDX0n9Nu0I/AAAAAAAAACU/luE4ZDfQ3Ak/s320/kj.jpg[/IMG]
    Ale Ty masz chyba owsiki z adhd i nie sposób byś usiedział spokojnie przez moment i wszędzie cie pełno. Przynajmniej na forum bo w życiu taki ruchliwy nie jesteś czego ten wątek jest potwierdzeniem.

    Rozpisujesz się z mądrymi radami na temat psychiki w pokerze i czujesz się jak mentor, a następnego dnia piszesz że przepuściłeś 1/3 rolla z powodu tilta. Nie sądzisz, że warto przyhamować i pisać mniej ale dać sobie czas by pomyśleć zanim się coś napisze? A kiedy się czegoś nie wie to czy lepiej nie pisać nic? Szczytem głupoty jest nie wiedzieć kiedy sie ośmieszasz i brnac dalej, czy Ty chcesz ten szczyt nie tylko zdobyć ale i na nim się osiedlić? (pytania retoryczne)

  9. #259
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To był pierwszy raz gdy w ten sposób stiltowałem. Gram krótko w pokera więc udzielam się w wielu tematach. Nie wiem ile jesteś na forum ale zobacz sobie najstarsze posty takich graczy jak Soprano (czyli graczy którzy tutaj są od początku) - też zdażyło im się pisać głupoty. Zobacz sobie pierwsze strony wątku "gorzkie żale" i zobacz jacy gracze sugerowali że poker online może być rigged.

    Nie zamierzam się tłumaczyć poza tym Tobie - moje rady w tym wątku o którym wspomniałeś są złe? Wskaż więc w nich jakiś błąd?
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 24-03-2010 o 17:54

  10. #260
    weeskacz znajdz u siebie jakiś merytoryczny post
    http://forum.pokerzysta.pl/search.ph...d=838588&pp=25
    przeglądnąłem10 stron (x 25 postów)dalej nie mam siły i poza polityką poker girl nic nie widać, więc nie bardzo rozumiem..
    owszem każdy ma prawo pisać gdzie mu się podoba (sam się nie udzielam za bardzo poza bocznicą) i co mu sie podoba, ale nie koniecznie takie dyrdymały. To że się anoxic udziela, coś próbuje zrobić na forum wg Ciebie szczyt szczytów ? bez urazy ale brak logiki w Twoich wypowiedziach.
    pozdrawiam