Strona 26 z 26 PierwszyPierwszy ... 16242526
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 260
  1. #251
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    ja tam jestem homo sapiens. a Ty?
    sam siebie zaliczam sie do modernego europejczyka? fajnie byc homo sapiens?lol

  2. #252
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Nie latwiej zainwestowac w internet bezprzewodowy Zainstalowac na kompie w pracy i miec spokoj ?

  3. #253
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    202
    gra ktos korzysajac z bezprzewodowego? nie tnie itp?jaka predkosc transferu zdaje egzamin w grze w pokera (8 stołów, rowniez na ongame)?

  4. #254
    korzystam z play, 6 stolow ongame smiga bez najmniejszego problemu (wiecej to kwestia komputera)

  5. #255
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    korzystam z blue connect...jest beznadziejny...czesto gubi zasieg jak jest burza,albo...pada deszcz...
    4!!!stoły plus allegro i juz sie tnie troszke

  6. #256
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Blueconnect to kupa. Slaby zasieg, przerywa, zdarzaja sie jakies awarie nadajnikow, etc

  7. #257
    Cytat Zamieszczone przez szadinho Zobacz posta
    korzystam z blue connect...jest beznadziejny...czesto gubi zasieg jak jest burza,albo...pada deszcz...
    4!!!stoły plus allegro i juz sie tnie troszke
    Cytat Zamieszczone przez Gratek Zobacz posta
    Blueconnect to kupa. Slaby zasieg, przerywa, zdarzaja sie jakies awarie nadajnikow, etc
    dokladnie, niezla kupa, nie bierzcie tego ludzie, kiedys cos tam u mnie przycinalo, a teraz to juz w ogole nie dziala

  8. #258
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    124
    używam playa oraz blueconnecta (na terenie warszawy).
    moim zdaniem blueconnect jest lepszy. zgubienie zasięgu w blueconnect zdarza się baaaardzo okazjonalnie.
    taryfa blueconnect (limit 2 gb) za 49 pln (39 zł jeśli masz telefon w erze) w moim przypadku świetnie sprawdza się do grania kilku stołów (głównie ps i ipoker).
    Ostatnio edytowane przez krzychu KSU ; 10-03-2010 o 10:14

  9. #259
    W moim wypadku sieć jest kontrolowana w ten sposób, że nie mogę zainstalować nawet oprogramwoania playa więc ta opcja raczej odpada. Poza tym przecież by podłączyć się do playa muszę być rozłączony z siecią funkcjonującą w pracy co jest dodatkowym problemem.

  10. #260
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    nie musisz, ale musisz zmodyfikowac tabele routingu tak by wszystkie zapytania do internetu szly przez inna bramke