Strona 29 z 58 PierwszyPierwszy ... 19272829303139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 579

Wątek: Boss media

  1. #281
    To jest forum i czytam to na co mam ochote .

    To ze jest najmniej stabilna ma tyle do wypłat


    Poziom tego forum staje sie coraz bardziej zalosny a szkoda


    Nie odpisuj ,nabijajac kolejnego nic nie wnoszacego posta do dyskusji
    Ostatnio edytowane przez rafal08 ; 17-03-2010 o 22:16

  2. #282
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    Cytat Zamieszczone przez olek223 Zobacz posta
    ile najdluzej szedl wam przelew z boss medii na netellera???? ? bo ja czekam juz od piatku 12.03. wczesniej szlo mi 1 lub 2 dni a teraz juz 5 dni czekam i nic
    moze musisz zweryfikować konto.
    tez tak miałem na Opoker, robiłem mniejsze wypłaty bez problemów a jak zleciłem większy przelew to kasa nie dotarła, napisałem to nich o co chodzi to dopiero powiedzieli o weryfikacji, nie przyslali wczesniej zadnego maila.
    normalnie kasa powinna byc max na drugi dzień

  3. #283
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Cytat Zamieszczone przez Kejtpok Zobacz posta
    to nie czytaj, takie jest moje zdanie, grałam na wielu roomach, bossmedia jest najmniej stabilna.
    Zeby wiedziec, ze nie chce sie czegos przeczytac, trzeba to najpierw przeczytac
    Jesli nie chcesz, zeby ktos czytal Twoje posty, to ich poprostu nie produkuj.

    Rozumiem, ze komus moze sie nie podobac ten soft, ale ze stabilnoscia bossa nie jest tak zle.
    Jesli gralas na wielu roomach, to zapewne trafilas tez na ongame i jezeli sadzisz, ze ten soft jest stabilniejszy od bossa, to zapewne mamy inna definicje stablinosci

  4. Jakie pokerroomy mają obecnie na Bossie najlepszą ofertę RB poza Opokerem? Proszę o ofert na PW.

  5. #285
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    329
    BetClic ma dobrą ofertę VIP

  6. #286
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez gumol Zobacz posta
    Jakie pokerroomy mają obecnie na Bossie najlepszą ofertę RB poza Opokerem? Proszę o ofert na PW.
    Cytat Zamieszczone przez BetClic Zobacz posta
    BetClic ma dobrą ofertę VIP
    'Bez posrednikow' -
    Ja moge pokierowac na pokerheaven jak cos to PM, % zalezy od tego ile wyrabiasz, ale opoker jest bardzo duzym i stabilnym skinem i smialo tez mozesz tam grac.
    Sportingbet tez ma dobre deale, ale to musisz z managerem gadac jak cos...

  7. #287
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Sportingbet tez ma dobre deale, ale to musisz z managerem gadac jak cos...
    +1

  8. #288
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Cytat Zamieszczone przez crook Zobacz posta
    moze musisz zweryfikować konto.
    tez tak miałem na Opoker, robiłem mniejsze wypłaty bez problemów a jak zleciłem większy przelew to kasa nie dotarła, napisałem to nich o co chodzi to dopiero powiedzieli o weryfikacji, nie przyslali wczesniej zadnego maila.
    normalnie kasa powinna byc max na drugi dzień
    tez mialem w tym samym dniu zwykle kase, wczoraj wyplacilem wiecej niz zwykle i kasa nie dotarla a juz minela prawie doba. gdzie napisales maila, na support@opoker.com ?

  9. #289
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    154
    tak

  10. #290
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    tez juz to zrobilem, ale spytam orientacyjnie. po ilu Ci odpisali, wysyles skan dowodu? jezeli tak to po jakim czasie kasa doszla od wyslania maila do nich?

    pzdr