Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 51
  1. #31
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    pomyliło mi się nie tu napisałem posta gdzie chciałem Tak na przyszłość da rade usunąć swojego posta?
    Ostatnio edytowane przez prawyprosty ; 04-03-2008 o 12:27

  2. #32
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Edit -> usuń

    Cytat Zamieszczone przez alchemik Zobacz posta
    grając 1/2 centy i stosując się do BM spokojnie wystarczy 50$ a nie wierzę, że dla kogokolwiek to jest dużo. nawet dla "biednego studenta" to może z 2 imprezki
    No chodziło mi raczej o to, że dużo w stosunku do pieniędzy, za które grasz. Zresztą dla mnie i 50$ to majątek...

  3. #33
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Kilka lat temu wplacilem na expekt 200zl zeby grac w ruletke - na ruletce zrobilem w 3 dni 300zl i skonczylem z tym bo przestraszylem sie uzalezniajacej mocy hazardu;p - poza tym na ruletce nie mozna wygrywac dlugoterminowo

    1.5 roku temu zainteresowalem sie pokerem. Po przeczytaniu zasad gralem za darmowe $50 na Party Poker i wtopilem to w 2 dni;p

    3 tyg pozniej w jakims freerollu zajalem 5msce za co dostalem $50 ale wyplacilem.

    Przez nastepne kilka miesiecy uczylem sie gry na malo zananym roomie Vegas007 - bardzo fajne freerolle, z ktorych zbieralo sie po dolarze na to zeby grac stoliki NL4

    Pozniej wygralem $30 we freerollu na expekcie, przelalem na Neteller i zaczalem prawdziwa zabawe w budowanie bankrolla.

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    A ja wpłaciłęm 2 $, i narazie sie ucze się strategi (wyrabiam stajla, jak narazie mam 3$, jak sie podszkole to mam zamiar skorzystać z bonusa na party poker 50$ lub na titan poker 50$. Ale mój plan na przyszłość, to granie tylko S'n'G i turniejó multi table bo na cash to bymnie poniosło jedno rozdanie i jestem bankrut

  5. #35
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Widzę, że wielu z Was od początku wiedziało co to znaczy BM, ja niestety nie i dlatego musiałem najpierw przewalić jakieś 150$ zanim zacząłem czytać i oglądać mądre rzeczy w internecie Od jakichś 2-3 miesięcy trwa moja wędrówka do przodu, a wszystko zaczęło się od holdema na play money na wp pozdro dla wszystkich którzy nie urodzili się ze znajomością BM - nie łamcie się, do wszystkiego można dojść!

  6. #36
    Dołączył
    Mar 2010
    Posty
    1
    Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Tak sobie czytam forum i rozne tematy i widze, ze ludzie zapominaja o bardzo waznej rzeczy: Poker to gra hazardowa! To, ze wygrywacie troche a pozniej przegrywacie szybko to tylko wasza wina. Trzeba byc ze soba bardzo szczerym i posiadac duuuuza wiedze o pokerze zanim zacznie sie cokolwiek wygrywac systematycznie. Ja na dzien dobry przegralem sporo kasy (jakies 400$ - tak tak 400$ lol). Bylo to pare lat tamu, na PStars btw, i po tej przygodzie przestalem grac. Co robilem nie tak? Wszystko! Zero widzy o pokerze (poza zasadami), zero widzy o bankrollu itd itd. Teraz wiem juz sporo wiecej o grze i nauczylem sie jednego: Nie oszukuje samego siebie. Poker to gra hazardowa i im predzej sobie zdacie z tego sprawe tym lepiej. Wiem, ze wiekszosc z was to juz wie, ale warto to przypominac zawsze i kazdemu.

    Powodzenia i pozdrawiam wszystkich.

    PS. Super forum

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2008
    Przegląda
    Kielce/Lublin
    Posty
    662
    Cytat Zamieszczone przez MK1980 Zobacz posta
    Witam wszystkich. Jestem tu nowy. Tak sobie czytam forum i rozne tematy i widze, ze ludzie zapominaja o bardzo waznej rzeczy: Poker to gra hazardowa! To, ze wygrywacie troche a pozniej przegrywacie szybko to tylko wasza wina. Trzeba byc ze soba bardzo szczerym i posiadac duuuuza wiedze o pokerze zanim zacznie sie cokolwiek wygrywac systematycznie. Ja na dzien dobry przegralem sporo kasy (jakies 400$ - tak tak 400$ lol). Bylo to pare lat tamu, na PStars btw, i po tej przygodzie przestalem grac. Co robilem nie tak? Wszystko! Zero widzy o pokerze (poza zasadami), zero widzy o bankrollu itd itd. Teraz wiem juz sporo wiecej o grze i nauczylem sie jednego: Nie oszukuje samego siebie. Poker to gra hazardowa i im predzej sobie zdacie z tego sprawe tym lepiej. Wiem, ze wiekszosc z was to juz wie, ale warto to przypominac zawsze i kazdemu.

    Powodzenia i pozdrawiam wszystkich.

    PS. Super forum
    Dzieki za info.

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Poker to nie hazard

  9. #39
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Cytat Zamieszczone przez MK1980 Zobacz posta
    Teraz wiem juz sporo wiecej o grze i nauczylem sie jednego: Nie oszukuje samego siebie. Poker to gra hazardowa i im predzej sobie zdacie z tego sprawe tym lepiej. Wiem, ze wiekszosc z was to juz wie, ale warto to przypominac zawsze i kazdemu.
    No tak my się tu wszyscy wysilamy robimy akcje ,opowiadamy bliskim i znajomym że poker to nie hazard, góral w niejednej telewizji tłumaczy że to gra umiejętności i co i wchodzi gostek z niby sporą wiedzą o tej grze i wali poker to hazard.
    Jezuuu......

  10. #40
    Cześć,

    na początku chciałem powiedzieć, że szacunek do $ jednym przychodzi szybciej, innym wolniej, a jeszcze innym - w ogóle.
    Mogę to na swoim przykładzie powiedzieć - że jak zablokowali mi konto z 50$ to do tej pory przeklinam ten room, ale też jak czasami puszczałem na ruletce po 500$ i szedłem sobie spokojnie spać, bo mnie to nie ruszało..
    Więc każdy ma inne podejście do pieniądza, ale nie każdy jest taki inteligentny i wyciąga wnioski ze swojego postępowania!
    Czy poker to hazard - tak, bo nie raz się zdarzało przegrać mając ponad 95% wygranej, ale nie raz też się wygrywało - będąc głęboko w dupie. Ale to przecież takie rozdania nadają tej grze uroku i nie zapomnianych "wrażeń".
    W hazardzie jest trochę inaczej, bo albo wygrasz albo przegrasz, a twoja jedyna decyzja to zmniejsz/zwiększ stawkę i jazda. W pokerze możesz spokojnie dostrzec sytuacje które mogą przynieść ci zysk w danej sytuacji, bo w końcu poker to gra sytuacji.
    A na sam koniec warto dodać, że jeśli nie umiesz przegrywać - to nie graj,. jeśli cię nie stać - to nie graj,. jeśli porażki są zbyt bolesne - zejdź niżej..