Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: problem z PT

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    22
    Witam, chcialem sie dowiedziec czy ktos ma podobny problem lub wie jak go rozwiazac, mianowicie kiedy gram z wlaczonym PT i importowanymi statystykami wszystko chodzi wporzadku ale tylko na stolach w $ kiedy dokladam stoliki w euro statystyki nie wyswietlaja sie. Denerwuje sie bo na moim roomie czasem brakuje o niektorych porach stolikow w $ i musze miksowac i na czesci stolow nie mam statow. Dodam ze wyswietla mi sie w PT na dole w import status taki komunikat 'Error: No winner found in hand', ale chcialem zaznaczyc ze wyswietla sie on czasem rowniez jak gram tylko na stolach w $ ale wszystkie statystyki i tak sie laduja po paru rekach, nie pojawiaja sie tylko jak gram w euro. Dzieki za gory za wszelka pomoc.

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    125
    zainstaluj wersję 3.00 beta 30.7

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    22
    Dzieki bardzo! Pomoglo Ale widze ze profit wyswietla w statystykach PT tylko w dolarach rozumiem ze automatycznie przelicza z euro i funtow na dolary?

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    22
    Wlasnie uswiadomilem ze nie moze przeliczac przeciez pt nie ma aktualnych kursow i wydaje mi sie ze niestety traktuje wszelkie wygrane przykladowe 2 euro czy funty jako 2 dolary.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    22


    Mam nowy problem, owszem wersja 3.00 beta 30.7 pomogla w kwestii euro natomiast gdy zaczynam grac w funtach wyswietla sie taki oto dluuuugi error(zdjecie wyzej) gdy chce przegladnac wlasne statystyki i mam go nawet po reinstalce PT dopiero po ponownej instalacji postgreSQL wszystko dziala jak nalezy do czasu gdy oczywiscie znowu wlacze stolik z funtami, zorientowalem sie dopiero za drugim razem ze to funty stwarzaja problem. Nie wiem czy ktos sie zetknal z czyms takim, ale z gory dzieki za wszelkia pomoc.

    ps. Wlasnie sam dopiero co zauwazylem na screenie ze robilem to w wersji 5.2 ale w 3.7 bylo to samo za drugim razem.
    Ostatnio edytowane przez Mami ; 13-03-2010 o 02:19