Zobacz wyniki ankiety: Krakowski Dzień Pokera, który to dzień?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1 kwietnia (sobota, nie żartuję)

    7 77.78%
  • 8 kwietnia (sobota palmowa?

    1 11.11%
  • 22 kwietnia (sobota po świętach)

    0 0%
  • każda data będzie dobra

    1 11.11%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Wszystko poszło zgodnie z planem i się w sobotę 'widzieliśmy' na całodniowym pokerku w naszym stałym miejscu, gdzie rozgrywamy też turnieje ligowe. Frekwencja była zbliżona jak na naszych środowych spotkaniach, a odwiedził nas również gość z Częstochowy - Borygo.

    Na początek poszedł turniej omaha potlimit + rebuys (buyin 20+3). Zagrało nas 16, czas na rebuye był stosunkowo krótki, dokonanych zostało ich zaledwie 8. Oprócz prestiżu walczyliśmy również o puchar, o który postarał się Greg i dodatkowe gadżety przysłane przez Sportingbet. Pierwszy tego dnia puchar trafił ostatecznie w ręce Woodoo. Pełne wyniki turnieju:

    1. Woodoo
    2. kar
    3. Chaxen

    4. Vojtek
    5. Gołąb
    6. Lukreal
    7. Borygo
    8. Nowak
    9. Greg
    10. zbik84
    11. Mizo
    12. Marian
    13. Krxxx
    14. White_star
    15. Olek
    16. Niedobry

    Po zakończeniu tego turnieju Sapi odebrał swoją nagrodę - "pulę ligową" za zwycięstwo w pierwszym sezonie naszej krakowskiej ligi pokerowej, który zakończył się w zeszłą środę. Więcej o tym w wątku obok.

    Na drugi ogień przystąpiliśmy do freezeoutowego texasa NL (buyin 20), ale w wersji turbo, z blindami rosnącymi co 10 minut. I faktycznie do finału szło bardzo szybko, później gra nieco spowolniła, częściowo też przez moje gapiostwo w mierzeniu czasu. Bliski sobotniego dubletu był Woodoo, ale to bardzo agresywna gra Mizo przyniosła właściwy efekt i on właśnie w turbo zwyciężył. Pełne wyniki:

    1. Mizo
    2. Borygo
    3. Woodoo

    4. Niedobry
    5. zbik84
    6. Rudy
    7. Greg
    8. kar
    9. Peregrino
    10. Marian
    11. Lukreal
    12. Olek
    13. Sapi
    14. Vojtek

    Do kończącego sobotnią turniejową serię turnieju texas NL headsup (buyin: 27+3) przystąpiło jedynie 10 osób, ale stawka była wysoka, bo na zwycięzcę oprócz gadżetów SB czekał ponownie puchar. Po raz drugi, najlepszym tego dnia okazał się Mizo. Drabinka gier wyglądała następująco:

    Kod:
      Greg \
            >--- kar \
       kar /          \
                       >---- kar \
    Borygo \          /           \
            >-- Sapi /             \
      Sapi /                        >-- Joey \
                                   /          \
               Marian \           /            \
                       >--- Joey /              \
                 Joey /                          \___ Mizo
                                                 /
               Vojtek \                         /
                       >- Vojtek \             /
                 Rudy /           \           /
                                   >--- Mizo /
               Woodoo \           /
                       >--- Mizo /
                 Mizo /
    Równolegle z turniejami cały czas odbywała się gra stolikowa, przez którą przewinęło się sporo osób. Myślę, że spokojnie miano najgorszego gracza stolikowego tego dnia mogę przyznać sobie. :?

    Ponieważ pierwszy "Krakowski Dzień Pokera" wypadł tak pomyślnie to chyba duża szansa, że powtórzymy coś takiego po zakończeniu kolejnego sezonu ligowego. Zaczynamy go już w najbliższą środę, tak więc od razu wszystkich zapraszam!

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    29
    W sobote bylo bardzo milo, dlatego tez mysle, ze tego typu spotkania bedzie trzeba urzadzac regularnie (moze po kazdym sezonie ligowym).

    PS. Marian - moja gra stolikowa pochlonela 3/4 z wygranych w turniejach tego dnia. Wiec dla mnie tez jest miejsce na podium najgorszego gracza stolikowego.

    Pozdrawiam, mizo