Strona 194 z 237 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 2370

Wątek: Filmy

  1. #1931
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Dzisiaj idę na Alicję.. w 3D z napisami
    Zapowiada się ciekawe widowisko

  2. #1932
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Karas Zobacz posta
    Wlasnie skonczylem ogladac Fourth Kind z Milla Jovovich. Oparty na faktach dokument of UFO. Niesamowite.
    Inscenizowany na oparty na faktach. Przez co mieszkańcy tego miasteczka (a zwłaszcza biuro szeryfa, gdzie telefon nie milczy) przeklinają ten film Sam film jednak ciekawy i wart obejrzenia.

  3. #1933
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    Cytat Zamieszczone przez kapelusznik Zobacz posta
    Dzisiaj idę na Alicję.. w 3D z napisami
    Zapowiada się ciekawe widowisko
    Podziel się wrażeniami jak wrócisz z kina.Mam miejsce w kinie zaklepane i to tez nie za dobre dopiero na sobote.

  4. #1934
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Hurt Locker - oglądałem już dawno. Dobry. Nie powiem, że nie. Ale czy to aż takie arcydzieło? Co tam niby takiego jest? Czy każdy amerykański film, który mówi o biednych żołnierzach ryzykujących życie w wyniku decyzji polityków musi od razy być arcydziełem. W końcu w Stanach armia jest zawodowa. Dostał 9 nominacji do Oskara. Ja oglądnąłem go jak wiele innych.

    The Box - wrogowi nie życzę. Tragedia. Na ostatnich 20 minutach zasnąłem na 10 minut. Chyba wzięli tam kiedyś bardzo ładną Cameron Diaz, aby przyciągała nazwiskiem. Ale teraz już nawet taka ładna nie jest. Pierwsze pół godziny to żenada typowa dla USA. Ludzie zastanawiają się przez 1/4 filmu, czy wziąć kasę w ogóle nie zastanawiając się nad życiem innego człowieka. USA baby.

  5. #1935
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Co do Hurt Locker, to był to pierwszy film mocno polecany w tym temacie, na którym aż tak się zawiodłem. Film niezły, ale co najmniej raz w miesiącu oglądam coś lepszego. A nominacja za pierwszoplanową rolę męską to jakieś totalne nieporozumienie. Gdyby nie to, że ten gość faktycznie wygląda na głąba jakiego gra, to nominowałbym go do Złotych Malin, a nie do Oscara.

    Sting

  6. #1936
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Solomon Kane calkiem dobry film w porownaniu z innymi, ktore wyszly ostatnio

  7. #1937
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    Podziel się wrażeniami jak wrócisz z kina.Mam miejsce w kinie zaklepane i to tez nie za dobre dopiero na sobote.
    Czekałem na tę produkcję bodajże cały rok. Nie zawiodłem się
    Super gra aktorów (Depp, H.B. Carter), niesamowity klimat filmu, efekty 3D, krajobraz i postacie robią piorunujące wrażenie

    Ja wystawiam 7+/10, bo jednak były momenty nudy. Aczkolwiek mogą to być tylko moje fanaberie, gdyż znowu zawitałem do kina będąc przeziębiony..

    Co tu dużo opowiadać. Historię Alicji.. chyba każdy zna. Burton zinterpretował to po swojemu, co nie znaczy, że gorzej Bynajmniej.

  8. #1938
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez giza Zobacz posta
    Solomon Kane calkiem dobry film w porownaniu z innymi, ktore wyszly ostatnio
    Gdzie widziałeś?? Jest już w kinach??

  9. #1939
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    poki co : Solomon Kane CAM XviD-PrisM

    ja jutro ide na Alicje zobaczymy ale wybralem wersje z napisami jednak

  10. #1940
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    The Broken- thriller, horror

    Filmweb.pl - łeb pełen filmów!
    4/10
    Nie powiem były może i ze 2 sceny które mnie wystraszyły, ale sama wolna akcja filmu, jak dla mnie nie dopracowany scenariusz i długie ujęcia które absolutnie nic nie wnosiły sprawiły że nie było to najlepsze spędzenie wolnego czasuZ pozytywnych rzeczy film trwa tylko 84 minuff