Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: chce kupic HM

  1. #1
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Chcialbym kupic HM i zapytac o kilka rzeczy:

    - gralem na starym kompie i na tamtym dysku mam jakies rece, co musze przekopiowac zeby one byly na nowym pc?
    -czy jezeli gralem na FTP, potem ba BOSSIE pod jednym nickiem, a nastepnie na innej skorce BOSSA to bedzie to wszystko liczyc jako jednego goscia, czy trzech roznych?
    -jezeli gram w euro to bedzie mi pokazywac $/h czy euro/h ?

    mialem jeszcze kilka pytan ale je zgubilem po drodze, moze sie przypomna

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    W zależności od pokerrumu musisz skopiowac hand history, a jeśli masz na tamtym dysku w jakimś trackerze to wyeksportowac.

    Napewno Boss i FT jako innych co do skorek nie wiem.
    $/h

  3. #3
    Tutaj małe sprostowania. Od najnowszej wersji HM obsługuje multi curency tak więc widzi osobno stoliki $ € i funty więc nie ma problemu.Będziesz miał ich osobno,a żeby ci sumował nicki z wszystkich platform Options-->Player Aliases create i tworzysz Alias gdzie dodajesz wszystkie konta i już będziesz mieć jako jedno

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    6
    Witam

    Mam na sprzedaż jedną licencje kupioną w pokersavvy, cena 20$.
    PM jeśli chcesz

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    tez chce wziasc z pokersavvy bo pkt leza bezuzyteczne.
    co, z jakich folderow i do jakich potem wrzucic (jak zrobie nowy system) zeby wszystko bylo ok?

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    kupilem przez pokersavvy HM pro.
    Przyszly 2 maile, jeden poprostu potwierdzajacy kupno a drugi, ze dostalem na miesiac membersa do ogladania filmow. Ale gdzie ten HM lub licencja?

  7. #7
    @ gluszek,
    sprawdź skrzynkę, masz PM, pozdr!

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    Kupilem Holdem Managera (mam windows 7 - moze byc istotne ale pisze).
    Na poczatku problemem bylo znalezienie bazy bossa w tym windowsie bo tutaj wszystko jest dziwne/inne.
    Kiedy uruchamiam HM wyskakuje tekst: The following error occurred when trying to open the database: Failed establish a connection to '127.0.01'. Nastepnie mam okienko z postgreSQL i klikam connet.
    Uruchamia sie HM, w menu wybralem jakas opcje gdzie szukalo sie folderow, wiec wybralem folder, kliknalem import. Niby jakies 35 file'sow sie zaladowalo, ale wchodze w cash games, lub tourneys i nie mam tam siebie, ani innego gracza. Co mam zrobic?

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    poszukac tematów o HM na forum i znalezc tam swoj problem

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    321
    na 20 ktorejs stronie znalazlem wpis goscia o nicku "Ak...." z tym samym problemem i nie uzyskal odpowiedzi, wiec zapytam tutaj raz jeszcze, ktos mi pomoze?