Strona 30 z 35 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 341
  1. #291
    A tutaj przyklad na Bułgarach jaka moze byc korzysc dla obu stron

    Bułgaria: wpływy z hazardu do budżetu wyższe niż z banków - Biznes w Onet.pl

    Bułgarzy to sie maja dobrze 10% podatek liniowy, 15% podatek od hazardu! 15% to podejrzewam wiekszosc z nas moglaby spokojnie placic, aby pieniazki byly legalne.

  2. #292
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Gierek czytaj ze zrozumieniem

  3. #293
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    I co z tego? Każdy może krytykować złe prawo, nawet jeśli jego samego ono nie dotyczy.
    Pełna zgoda Trias. Tylko jest różnicą między krytyką dotyczącą tematu, a zrzucaniem wszystkiego co leży na wątrobie jak to zrobił P-dolec. Zresztą na temat tej ustawy to zapewne wszyscy mamy zbliżone zdanie i nie wiem jaki jest sens by każdy powielał to co zostało już napisane.

  4. #294
    Powiedz weeskacz te 609 postów to nabiłeś negowaniem wypowiedzi innych? Czy może kiedyś udało napisać ci się coś z sensem >?

  5. #295
    nie podoba ci się to nie czytaj. A głupkowate komentarze typu 'twoje Pierr Dolenie' czy ' zapewne miałeś jeszcze dowód cieplutki czy jeszcze kilka innych, zachowaj kolego dla siebie ( by żyło się lepiej ).

  6. #296
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    87

  7. #297
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    116
    tylko czemu dopiero teraz ktoś zauważył, że totalizator przez kilkanaście lat łamał prawo ?

  8. #298
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    332
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    ...Dlatego, że jakaś ustawa w Ciebie dotyka to należy przekreślić rząd? W takim razie należy całkowicie zlikwidować parlament ponieważ w Polsce nigdy nie będzie odpowiedniego rządu dla całego społeczeństwa. A juz na pewno nikt nie będzie pisał ustawy dla kilku % tego społeczeństwa...
    Grupa "wybrańców narodu", którzy w założeniu powinni być ludźmi kompetentnymi i odpowiedzialnymi (bo tak swojego czasu każdy z nich z osobna, jak i wszyscy razem się przedstawiali), olewa powierzone im przez miliony wyborców zadanie ulepszania prawa by naród odczuł upswing gospodarczy. Olewa tak masakrycznie, że tworzy chyba największego bubla w historii naszego ustawodastwa, który pociągnie za sobą bardzo smutne konsekwencje na wielu frontach.
    Moim skromnym zdaniem, to przekreśla rząd na całej linii. Po prostu boję się, że przy kolejnej okazji znowu:
    - zmarnują mnóstwo swojego cennego czasu
    - wyrzucą w błoto wiele kasy
    - wykończą jakiś sektor gospodarki
    - doprowadzą do zwiększenia bezrobocia
    - powiększą szarą strefę
    - zmniejszą wpływy do budżetu
    - narażą Polskę na kary finansowe i odszkodowania
    - narobią sobie i mnie obciachu

    To jest rząd?
    Po jaki chuj te milionowe budżety i dziesiątki doradców u boku każdego ministra? Żeby pisać ustawy na kolanie w sejmowej kantynie między zupą a drugim daniem? Ja tego nie rozumiem. Społeczeństwo krzyczy, oni tego nie rozumieją. To jest rząd?

    I wcale nie chodzi mi o to, że ta ustawa dotyka mnie, ani żeby pisać ustawy pode mnie i "paru" moich kolegów. Chodzi mi tylko o to, aby ludzie wykonujący najważniejszą robotę w Polsce traktowali ją poważnie.

    Sorry ale musiałem...

  9. #299
    Dołączył
    Oct 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    176
    +1

  10. #300
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    +1