Strona 23 z 23 PierwszyPierwszy ... 13212223
Pokaż wyniki od 221 do 225 z 225

Wątek: Gry na PS3

  1. #221
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    Przeszedłem już Heavy Rain, krótkie troche

  2. #222
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Uhhhh... ja jestem maniakiem starych oldschoolowych przygodówek, przeszedłem większość klasyków LucasArtsu, grałem w większość gierek Sierry itp itd. Gatunek ten umarł lata temu, tylko co jakiś czas wyskakiwały perełki - Syberia, Runaway itp. Odkąd mam PS3 i śledzę wątki o nowych grach co wychodzą, podchodziłem do Heavy Rain z niesamowitym zapałem - przygodówka, wiele linii rozwoju fabuły, itd. Ale po demie jakoś entuzjazm opadł, a jeszcze jak teraz czytam że przeszedłeś gierkę w dwa dni to w ogóle przeszła mi ochota żeby sobie ją kupować... Monkey Island 2 przechodziłem w ponad rok, Simon the Sorcerer męczę chyba ponad półtora roku... I z samego faktu że stare przygodówki starczały na tygodnie (pamiętam jaki "opieprz" dostał Full Throttle że można go było skończyć w paręnaście godzin) chyba odpuszczę sobie to Heavy Rain...

  3. #223
    9 marca premiera Final Fantasy XIII.

    Na siodmej czesci stracilem pol semestru. Juz szykuje sobie tydzien wolnego od roboty na FF.
    Tylko po trailerach, smierdzi troche jakims harlekinem ...

  4. #224
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    FF tez mam chęc kupic, HR jakoś też mnie nie przekonał, a co do przygodówek tofakt że ten gatunek już nie istnieje w takiej formie jak kiedyś. pamiętam jak znając ledwo angielski starałem sie przechodzić kolejne Police Questy, potem były Goblinsy i Little Big Adwenture, było jeszcze pare ale już tytułów pozapominałem.

  5. #225
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    215
    Jakby ktos byl zainteresowany to sprzedaje pare gier: http://forum.pokerzysta.pl/bazarek/1...range-box.html