Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39
  1. #21
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    skoro stol mega tight to mozna uszczypnąć
    ja pewnie bym dał fold ale mowie ze ten raise jakis mega zly nie jest
    po prostu mozna i tak
    nie no jasne, są gorsze zagrania wiele zależy od tego jak naprawdę wyglądała sytuacja ze stackami, ale z mojego doświadczenia jak w satelicie ma się ponad średni stack w momencie bubbla, to niemal na 100% wejdziemy do kasy nie robiąc nic.

  2. #22
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez uczniak Zobacz posta
    nie no jasne, są gorsze zagrania wiele zależy od tego jak naprawdę wyglądała sytuacja ze stackami, ale z mojego doświadczenia jak w satelicie ma się ponad średni stack w momencie bubbla, to niemal na 100% wejdziemy do kasy nie robiąc nic.
    this, a tak pakujemy się z tym powiedzmy 44, trafiamy 459 i mimo iż teoretycznie wiemy że powinniśmy foldować (bo tylko kradliśmy blidny), to często nie potrafimy tego zrzucić.
    Ja bym nie zrzucił :P

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    ja bym zrzucil nawet szczerze sie zastanawialem nad foldem 99
    widzac karty przeciwnika np: over para, 67 23 bym pewnie i 99 zrzucał

  4. #24
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W tej sytuacji sprawdzenie z setem 44 nie jest złym zagraniem. Po prostu chyba się nieznacznie nie opłaca. Ciekawe co w ogóle może tutaj mieć przeciwnik? Wątpliwe aby tak zagrał z gołą 9-tką. Może też ma seta i gra go w dobry asekuracyjny sposób. Może debil ma drawa i co? Może top two i 15% szans?

    Koszmarnym błędem jest bet preflop. "Cały stół grał pasywnie" - no i cały stół grał bardzo dobrze.

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    176
    moja opinia jes taka:
    1) fold pre flop
    2) jak juz gramy i trafiamy seta to raczej call, chociaż fold na flopie też wchodzi w gre (z bólem serca)
    N
    Napisz Jack'u co było dalej

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    Srejsbook prawdę Ci powie! Oto wpis Jacka

    Fatalny początek wystepów w Pradze!! Bubble satelity do main Eventu! 98 grało, 14 płatnych, a ja na 15 łapiąc seta z flopa kontra over para! No i na turnie set do tej pary!! Masakra!! Tym bardziej, że wszystko szło cały czas bardzo dobrze...

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Łysy, nie prosiłem o rozwiązanie tego rozdania...

    Dokładnie jednak tak było - miał JJ, turn J...

  8. #28
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    Rado akurat jack napisał że osoba akurat usiadła do stołu, co do 44 to można podbić z tym preflop z zamiarem kradzieży blindów
    I folda na dream flopie? Przeciwko nieznanemu graczowi to spew, imo

  9. #29
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    231
    Jack mozna to wrzucic na 2+2 ??

    Zgadzam sie z Triasem poza tym kazdy zapomina o podwojnym bubble a JD zalezalo tylko na wejsciowce

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    a ja w 100% zgadzam się z Rado. kiedys Grabson wylecial na bubblu z jakiejs satelity w podobny sposób. długo nie mógł odżałowac swojej głupoty. podobny do Twojego w tym sensie, że jakbyś odszedl od stołu i poszedł na dwie godziny do klopa to po powrocie z klopa na 99% byś się dowiedział , że dostaleś się do main event.
    fold pre flop, fold flop, fold wszystko i easy czekamy na main event. jesli u Ciebie na stole średni stack jest wyraźnie wyższy od sredniego turniejowego, to na drugim stole muszą być ze dwa shorty.