Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 55

Wątek: Cash Sosnowiec

  1. #41
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Jeszcze słówko o gierkach cashowych :P

    Nie odbierajcie mojego postu jako jakiegoś narzekania, czy nie wiem, pierdolenia nawiedzonego człowieka który myśli że gra na WSOP.
    Ja naprawdę jestem za tym żeby na cashówkach była bardzo luźna atmosfera. Możemy się nawet zrzucić na dziwkę z www.odloty.pl żeby nam karty rozdawała i chodziła do baru po browary. Nie ma sprawy.

    Proszę tylko o jedno, żadnego gadania na temat kart, żadnego pokazywania innym osobom swoich kart dopóki rozdanie jest w trakcie. Po prostu dajmy się osobom będącym w rozdaniu skoncentrować i zachowujmy się cicho tak żeby mogli w skupieniu podejmować ważne decyzje.

    Amen i tyle na ten temat

  2. #42
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Kiedy gramy?
    Piątek? Sobota?

    W sobote jestem chętny na 100% więc rezerwuję miejsce. Nad piątkiem jeszcze się zastanowię.

  3. #43
    Dołączył
    Feb 2009
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    64
    w piatek bardzo chetnie, w sobote jeszcze nie wiem

  4. #44
    Cytat Zamieszczone przez kogisc Zobacz posta
    i w przeciwienstwie do anoxica, mnie mozecie uwazac za chuja, czy tez wazniaka ale chce pograc w atmosferze spokoju i bez nerwow a te zachowanie sa denerwujace ogole jak Ci ktos gada to raz i wkurwia pokazywanie innym kart...
    Tylko najgorsze ze mi sie to tez udziela jak gramy
    Pzdr wasz moherek stolowy
    Tochę mnie tutaj nie było (szkolonko w Wawie) ale Anoxic - brawo !!
    Jestem za ! Co do weekendu ciężko ale chyba niestety mnie nie będzie wyjątkowo... ale na pewno odrobię za tydzień. Dam znać co i jak i jako twórca tego tematu :P będę przypominał o grze.

    pozdrowionka

    Wojtek

  5. #45
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Witam,

    Niestety z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni do zamknięcia pokerroomu w Falconie. W razie zmian, będę informował na forum.

    Pozdrawiam, Pepe.

  6. #46
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pepesc Zobacz posta
    Witam,

    Niestety z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni do zamknięcia pokerroomu w Falconie. W razie zmian, będę informował na forum.

    Pozdrawiam, Pepe.
    Pepe

    Czyli teraz w okolicach Katowic/Sosnowca nie da się już żadnych fajnych cashówek pograć...

  7. #47
    Pepe , czyli i turnieje i cash zostaje zliwkidowany??

  8. #48
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Co do turniejów, decyzja jeszcze nie zapadła.
    Prawdopodobnie turnieje będą sie odbywać, będziemy grać w SRAKER'a NL.
    Pzdr

  9. #49
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez pepesc Zobacz posta
    Co do turniejów, decyzja jeszcze nie zapadła.
    Prawdopodobnie turnieje będą sie odbywać, będziemy grać w SRAKER'a NL.
    Pzdr
    A jeśli doszedł by do skutku mój pomysł ze zorganizowaniem turnieju w Pot Limit Omaha: http://forum.pokerzysta.pl/slaskie/1...-slaska-p.html to była by taka możliwość, by zorganizować go w Falconie?

  10. #50
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Rudy, chillout, taxi, kogi i inni, to co robimy w weekend? Gramy coś? Tylko gdzie?