Strona 118 z 162 PierwszyPierwszy ... 1868108116117118119120128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 1612
  1. #1171
    Mi nie chodzi o to żeby udowadniać czy przekonywać kogoś na siłę.
    Wedłóg Ciebie wszystko jest tak jak być powinno,grasz,zarabiasz i jest OK.

    Załóżmy jednak że zrobili byśmy ankietę odnoszącą się do tego o czym tu piszemy.

    Czy Twoim zdaniem

    A. w grze online przebieg gry jest tak samo, czysto przypadkowy jak w grze na żywo( biorąc pod uwagę jednakową liczbę rozdań)

    B program jest tak napisany, że nie może być mowy o czysto przypadkowym przebiegu gry, jak to ma miejsce w grze na żywo

    Widzisz, kiedy myli się jedna osoba - to można z nią pogadać i udowodnić jej że jest w błędzie. Jeśli w tym samym zagadnieniu myli się wiele więcej osób to może jednak mają rację

  2. #1172
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    Mi nie chodzi o to żeby udowadniać czy przekonywać kogoś na siłę.
    Wedłóg Ciebie wszystko jest tak jak być powinno,grasz,zarabiasz i jest OK.

    Załóżmy jednak że zrobili byśmy ankietę odnoszącą się do tego o czym tu piszemy.

    Czy Twoim zdaniem

    A. w grze online przebieg gry jest tak samo, czysto przypadkowy jak w grze na żywo( biorąc pod uwagę jednakową liczbę rozdań)

    B program jest tak napisany, że nie może być mowy o czysto przypadkowym przebiegu gry, jak to ma miejsce w grze na żywo

    Widzisz, kiedy myli się jedna osoba - to można z nią pogadać i udowodnić jej że jest w błędzie. Jeśli w tym samym zagadnieniu myli się wiele więcej osób to może jednak mają rację
    Pierdolisz, takich rozmów na forum już było setki i zwykle za tego typu teoriami opowiadali się ludzie
    - przegrywający na necie
    - którzy nawet 50 tys rozdań nie zagrali online, czyli nie mający żadnego sample size

    Oczywiście że odpowiedź A, jeśli mówimy o popularnych roomach które dbają o swoich graczy (PS, FTP, Party oraz roomy sieciowe) a nie o jakichś krzakach na których gra w sumie 600 ludzi, to nie ma mowy o jakimkolwiek kręceniu softu bo to wszystko dawno by się już wydało.

    Koniec tematu, proponuję kolego skończyć spamować. Rozegraj z 100 tys. rozdań na necie, odpal poker trackera i przeanalizuj sobie wszystko. Mogę się założyć o kilka stówek że wszystko będzie tak jak powinno, tj. drawy będą dochodzić mniej więcej tak często, jak mają dochodzić, AA będzie miało największy % wygranych rozdań, KK będzie tutaj drugie, itd. Jak znajdziemy 100 rozdań w Twojej bazie gdzie wrzuciłeś allina mając około 50% na wygranie rozdania w momencie wrzucania allina, to wygrasz około 50 tych rozdań (może to być 40, może to być 60, ale nie ma takiej opcji żebyś np. wygral 6 a przegrał 94).

    Proszę nie doszukuj się teorii spiskowych skoro nie masz dobrej próbki rozdań online.

    Acha, i zainwestuj w słownik języka polskiego Panie "wedłóg".

  3. #1173
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    151
    a grywasz na zywo ? bo w gierkach live widzialem takie rivery, takie turny i takie zdrzenia ukladow ze ja jzu sam nie wiem gdzie bardziej kreca.. online czy offline :d

  4. #1174
    A w ogóle to jak napisał kolega Sebkrol18 to mimo wątpilwości, przeskoczyć tego i tak się nie da.

    Grać online będziemy i tak i tak, a pogadać sobie tu możemy bo po to to forum jest żeby pisać i dyskutować

  5. #1175
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    Widzisz, kiedy myli się jedna osoba - to można z nią pogadać i udowodnić jej że jest w błędzie. Jeśli w tym samym zagadnieniu myli się wiele więcej osób to może jednak mają rację
    Widzisz, w matematyce i dziedzinach pokrewnych nie ma demokracji. Poprawne rozumowanie jest poprawnym rozumowaniem niezależnie od tego ile osób je rozumie.

  6. #1176
    a tobie kolego proponuję w słowniku poszukaj nowych słówek bo widać że ci się słownictwo wyczerpało.

  7. #1177

  8. #1178
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Pierre Doletz Zobacz posta
    a tobie kolego proponuję w słowniku poszukaj nowych słówek bo widać że ci się słownictwo wyczerpało.
    to do kogo/czego?

  9. #1179
    Do anoxic. Panie popełnić błąd gramatyczny a nie znać słówek zastępujących określenia typu PIERDOLISZ to chyba tobie ten słownik by się przydał.

    Pisać i odnosic się do komentarzy innych mi wolno

    Patrzyłem teraz na Poker Table Ritings i nie znalazłem tam żadnych informacji o tobie.Ciekawe do której grupy graczy ty siebie zaliczasz

  10. #1180
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    jasne ze wolno, ale lepiej zacytować bo inaczej wygląda jakbyś pisał do bezpośrednio nad sobą.

    hint: niektórzy używają innych nicków na forum i na pokerroomie.