Strona 9 z 12 PierwszyPierwszy ... 7891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 114
  1. #81
    Witam,
    Widze ze cos tu jest nie tak,zadzownie jutro tam gdzie trzeba, i dowiem sie o co chodzi.

    Pozdrawiam
    Lukasz

  2. #82
    zostały 2 turnieje do mastersa więc sugeruje się sprężyć szanownym organizatorom i znaleźć gdzieś miejsce po tylu tygodniach bezowocnych poszukiwań na rozegranie tych 2 turniejów by zakończyć wreszcie ten sezon i sfinalizować wszystko. Czekamy na informację!

  3. #83
    Z tego co sie dowiedzialem, liga ruszy juz w ten piatek lub przyszly. Szczegoly co dokladego terminu maja byc wczesniej na forum. Miejmy nadzieje ze ta przerwa nie wplynie ujemnie na frekwencje.

    Pozdrawiam
    Lukasz

  4. #84
    Panowie i Panie ruszamy z turniejami.
    Piątek 12.02.2010 godz 19.00 startujemy z turniejem jednorazowym z wpisowym 30 zł a w następnym tygodniu odbedzie sie już kolejny turniej do GLP3 i bedziemy ruszać z 4 edycją. Turniej jednorazowy poto ady ci co walczą w GLP nieli czas dowiedzieć sie o reamtywacji pokera. Tak więc zapraszam Laser klub dawny VIP
    Pszczynska 13.

  5. #85
    Po uzgognieniu z właścicielem kluby turnirje GLP odbywać sie będą w środy. Więc w tą środę 17.02.2010 ruszamy z turniejem na który wszystkich zapraszam. Godz 20.00 start(zapisy 19.30)

  6. #86
    Zastanawiam sie co z tymi ktorzy rozegrali 8 turniejow w piatki a w środy nie maja czasu ? Masters tez bedzie w środe ?

  7. #87
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    131
    Witam

    Ciekawe kto w środę będzie grał do 2.00 w nocy, chyba że blindy będą dziesięciominutowe

  8. #88
    wiem ze sroda to beznadziejny termin ale tak sobie wymyslił to właściciel. Podejrzewam ze mniejsza iloś ludzi bedzie grała w srode wiec bedzie krótko to wszystko trwało. Masters bedzie jak zawsze w niedziele.

  9. #89
    Porozmawiam jeszcze z właścicielem na temat piatków bo ja też rano idę do pracy i dla mnie wszczególności te srody są uciązliwe.

  10. #90
    Moze ktos wrzucic zaktualizowany ranking?