Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20
  1. #1
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (SB) ($10)
    BB ($10)
    UTG ($10.15)
    MP ($11.35)
    CO ($5.30)
    Button ($10.85)

    Preflop: Hero is SB with J, J
    UTG bets $0.30, 3 folds, Hero raises to $1.30, 1 fold, UTG calls $1

    Flop: ($2.70) 5, 4, A (2 players)
    Hero bets $1.70, UTG calls $1.70

    Turn: ($6.10) 9 (2 players)
    Hero checks, UTG checks

    River: ($6.10) 3 (2 players)
    Hero checks, UTG bets $2, Hero calls $2

    Total pot: $10.10 | Rake: $0.45


    Czy zawsze tu cbetujecie flop? Wydaje mi sie ze cbet jest tutaj strasznie słaby, tylko co jesli mamy zamiar zaczekac? C/C? C/F?
    Villain jest kompletne nieznany, to była bodajże pierwsza reka na tym stole.
    Jak rozgrywacie flop jeśli to by nie była 3betowana pula?
    I w końcu na rvier C/c czy c/f ?

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Holy Donks Island
    Posty
    313
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    Czy zawsze tu cbetujecie flop? Wydaje mi sie ze cbet jest tutaj strasznie słaby, tylko co jesli mamy zamiar zaczekac? C/C? C/F?
    Villain jest kompletne nieznany, to była bodajże pierwsza reka na tym stole.
    Jak rozgrywacie flop jeśli to by nie była 3betowana pula?
    I w końcu na rvier C/c czy c/f ?
    CB jest słaby? A c/c lub c/f jest mocny?
    Nie zawsze tu CBetuje, ale to zależy od statystyk przeciwnika.
    Na nieznanego CB jest zawsze dobry. Nie wiadomo z kim mamy do czynienia, a A zawsze wygląda odstraszająco.

    River zdecydowanie C/F. Czego się spodziewasz? Skoro pokazałeś słabość, to trzymaj tą logikę do końca, bo w sumie masz słabą rękę.

    Właściwie jedyna opcja, jaką bijesz, to nietrafiony draw.
    Skoro ktoś wchodzi w 3 betowaną pulę i nie pasuje na CB, to chyba nie spodziewasz się zupełnego trasha (chociaż na tym flopie nawet trash może być lepszy od JJ).

    Edit: nie zauważyłem tego lekko zniewieściałego CB. Rób to porządnie, do 2.2 - 2.5 albo musisz mieć inną koncepcję.
    Takie zniewieściałe bety mają tylko jedno uzasadnienie: trafiłeś albo udajesz, że trafiłeś monstera i betujesz lekko, żeby kogoś nie wystraszyć.
    W takim przypadku 2 barrell jest obowiązkowy.
    Ostatnio edytowane przez troll ; 17-02-2010 o 14:22

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    c/f river

    W takim przypadku 2 barrell jest obowiązkowy.
    Na nl10? Nie sądzę.

    Cbet flop to praktycznie jedya opcja do wygrania tego rozdania vs utg preflop raise/call range.

    Cbet na Axx najczęściej wyrzuci go z rozdania jeśli ma pocketa typu 88-JJ, zostają ręce typu AQ+ czy KcQc

    Poza tym przydały by się staty przeciwnika żeby móc powiedzieć czy range który przypisałem graczowi z utg jest poprawny.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-02-2010 o 14:32

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez troll Zobacz posta
    CB jest słaby? A c/c lub c/f jest mocny?
    Nie zawsze tu CBetuje, ale to zależy od statystyk przeciwnika.
    Na nieznanego CB jest zawsze dobry. Nie wiadomo z kim mamy do czynienia, a A zawsze wygląda odstraszająco.
    Ale w pokerze nie chodzi o to zeby pokazac sile czy slabosc, tylko podjąć optymalna decyzje. jezeli cbetuje flop to przeciez tez po cos, zazwyczaj jest to blef. tu zgodnie z twoim tokiem rozumowania bedzie blef, ale co chcesz wyblefowac? Asa? Czekajac tylko sami indukujemy blef od villaina i jesli callujemy na takim boardzie, to on sam stanie sie ostrozny, obawiając sie slowplayowania AK lub Asów, jezeli sam nie ma tych rak. Przecież nie chodzi nam o to aby na sile w strachu przed przeciwnikiem betowac zawsze A high board, tylko po ot zeby szybko zrzucil sie na flopie i cieszyc sie z wygranej.

    River zdecydowanie C/F. Czego się spodziewasz? Skoro pokazałeś słabość, to trzymaj tą logikę do końca, bo w sumie masz słabą rękę.
    zrobilem call poniewaz to był unknown. checkiem na turnie sam pokazał słabość i te donki lubia zablefowac river z jakimis trashowatymi rekami. bardzo mozliwe ze nietrafil drawa albo sprawdzał mnie z jakims nizszym pocketem.

    Edit: nie zauważyłem tego lekko zniewieściałego CB. Rób to porządnie, do 2.2 - 2.5 albo musisz mieć inną koncepcję.
    Takie zniewieściałe bety mają tylko jedno uzasadnienie: trafiłeś albo udajesz, że trafiłeś monstera i betujesz lekko, żeby kogoś nie wystraszyć.
    W takim przypadku 2 barrell jest obowiązkowy.
    ale we 3betowanej puili nie potrzebuje robhic duzych cbetów. sama 3betowana pula jest wystarczajaco odstraszajaca, więc po co mam angazować wiecej srodkow z srednią reką.

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    c/f river



    Na nl10? Nie sądzę.

    Cbet flop to praktycznie jedya opcja do wygrania tego rozdania vs utg preflop raise/call range.

    Cbet na Axx najczęściej wyrzuci go z rozdania jeśli ma pocketa typu 88-JJ, zostają ręce typu AQ+ czy KcQc
    ale wcale nie chce wyrzucac 88-jj. As mnie bije i go nie wyrzuce a z rękami typu KQc ma bardzo niewielka przewage przeciwnik. chyba lepiej zaczekac i zobaczyc co sie stanie niz w ciemno atakować, zwłaszcza ze duzo czesciej on tma bedzie miał lepsza reke.

    Poza tym przydały by się staty przeciwnika żeby móc powiedzieć czy range który przypisałem graczowi z utg jest poprawny.
    nie mialem statów w tym rozdaniu bo bodajze to było pierwsze na stole.

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Chodziło mi o to że call cbeta przez utg daje ci do zrozumienia że na river powinieneś zagrać c/f.

    Cbetem na flopie często wyrzucisz z rozdania np. QQ.

    Jak inaczej chcesz to rozegrać? 3betujesz pre oop i chcesz czekać na Axx? Przecież wtedy łatwo Cie wyblefować, bet flop, (+ czasem 2nd barrel jak samo uderzenie flopa nie wystarczy) i nie ma Cię w rozdaniu.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 17-02-2010 o 17:21

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Cbetowałbyś na tym stole praktycznie cały swój 3bet range, czy to byś miał asy czy jakieś JTs. Granie c/c flop 2nd pair hands w tym spocie robi twoją rękę face up i bardzo nieprofitową do grania oop, bo co niby - c/c flop i modlić się o tani showdown? Ja na river sprawdzam ze względu na bardzo dobre pot odds i liczę, że miał drawa - muszę mieć rację tylko 20% żeby być na zero. Poza tym jest jeszcze szansa, że zamienił na river jakieś TT bądź niżej w blef - jest A high, 4 karty do strita i pokazałeś słabość.

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wg mnie ok zagrane - co do cbeta to mimo wszystko gralbym troche mocniej - 20bb wyglada ok, dzieki temu tworzysz pot-bet-shove na turnie. To oczywiscie w przypadkach kiedy masz to Ax. Zagrales 1,7 tworzac pule 6 i tak jakby dzielisz sobie wszystko na turna i rivera (chyba, ze overbetowalbys).

    @Troll - jesli jego betsizing mowi "trafilem albo udaje ze trafilem monstera" to chyba przeciez o to chodzi?

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Leszek Zobacz posta
    Cbetowałbyś na tym stole praktycznie cały swój 3bet range, czy to byś miał asy czy jakieś JTs. Granie c/c flop 2nd pair hands w tym spocie robi twoją rękę face up i bardzo nieprofitową do grania oop, bo co niby - c/c flop i modlić się o tani showdown? Ja na river sprawdzam ze względu na bardzo dobre pot odds i liczę, że miał drawa - muszę mieć rację tylko 20% żeby być na zero. Poza tym jest jeszcze szansa, że zamienił na river jakieś TT bądź niżej w blef - jest A high, 4 karty do strita i pokazałeś słabość.
    ale skoro decyduje sie cbetowac to musze 2nd barellowac, bo sam cbet mi nie daje skoro wg ciebie opponnent sprawdza flop z zakresem tt+ a nawet i szerzej

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    wg mnie ok zagrane - co do cbeta to mimo wszystko gralbym troche mocniej - 20bb wyglada ok, dzieki temu tworzysz pot-bet-shove na turnie. To oczywiscie w przypadkach kiedy masz to Ax. Zagrales 1,7 tworzac pule 6 i tak jakby dzielisz sobie wszystko na turna i rivera (chyba, ze overbetowalbys).
    ale przeciez ja tu nie mam asa :P a wszystko rozchodiz sie o to czy lepsze bedzie tu pasywne czy agresywne rozegranie.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    wg mnie ok zagrane - co do cbeta to mimo wszystko gralbym troche mocniej - 20bb wyglada ok, dzieki temu tworzysz pot-bet-shove na turnie. To oczywiscie w przypadkach kiedy masz to Ax. Zagrales 1,7 tworzac pule 6 i tak jakby dzielisz sobie wszystko na turna i rivera (chyba, ze overbetowalbys).

    @Troll - jesli jego betsizing mowi "trafilem albo udaje ze trafilem monstera" to chyba przeciez o to chodzi?
    a po co sie ustawiac na shove na turnie?