Strona 99 z 116 PierwszyPierwszy ... 4989979899100101109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #981
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Koles na supporcie jednak troszke polecial nie powiem w co, bo nie zajrzalem wczesniej na strone z wyplatami. Tam jest takie oto info:

    'If you start any Bonus, you may not make any withdrawal or cash out until you earn 1 Player Point for every $1 in bonus you have selected;

    e.g. Deposit $100 on a $100 bonus, earn 100 Player Points before you can make any withdrawal without forfeiture of bonus or bonus dollars.'

    Wiec nie jest tak tragicznie, jeszcze ok. 650 pkt w pare dni sie wyrobi i mozna cashoutowac Dzieki za pomoc alchemik, pzdr !

  2. #982
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Na Redkingsie wyrobiłem polowe bonusa i zleciłem cashout i nic się nie przyczepili ze muszę go wyrobić do końca

  3. #983
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Niech się idzie douczyć. Z mojego doświadczenia wynika, że można robić wpłaty i wypłaty w trakcie grania bonusów.

  4. #984
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    red kings jest dobry, pierwsza wyplata w ciagu 24h, ostatni raz sprawdzalem kilka tygodni temu i tez trwalo 24h

  5. #985
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    redkings moze i jest dobry, ale maja bardzo slabe bonusy powitalne na tle innych roomow z ongame, bo pamietam ze jak tam wplacalem to musialem kilka razy wiecej punktow wyrabiac niz na innych.


    A teraz inna sprawa: wiecie moze jak radzic sobie ze zlodziejstwem sieci ongame ? Tak, zlodziejstwem bo jak nazwac to ze co jakis czas kasa znika z konta ? Otoz dzisiaj wygralem sobie turniej sng a na moim koncie nie pojawila sie kasa za ten turniej. Wiec uderzam do supportu i jakas mila Pani wylicza mi wszystkie moje turnieje i mowi, ze wszystko jest w porzadku i nic nie brakuje ! Ja jednak jestem na 100% pewien, ze brakuje bo sprawdzalem wtedy co jakis czas konto i wiedzialem ile jest. Co moge zrobic w tej sytuacji ? Przeciez nie bede za kazda sesja wlaczal programu do nagrywania ekranu, bo to smieszne raczej.

    Czy dostepna jest gdzie na kompie, albo online historia gier wraz z rozdaniami? Bo, choc to nie byla jakas wielka suma to tym razem skur***lom nie odpuszcze !

  6. #986
    poczekaj chwile, siano powinno sie pojawic w ciagu 2 dni na koncie, czasami tak jest na ongame, mi tez czasem znika i na drugi dzien wszystko oddaja, taki ich soft poryty. a jesli nie oddadza to kloc sie do oporu i wtedy kieruja sprawe do odpowiedniego dzialu, tam zawsze wszystko sie wyjasnia z wlasnego doswiadczenia wiem.

  7. #987
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Znajdź sobie w roomie, w którym grasz jakąś rozgarniętą osobę gdyż...
    Jednym z bugów w sieci ongame był/jest właśnie ten, który nie dopisuje wygranych. Ta wyjątkowo uciążliwa menda uderza niestety o każdej porze dnia i nocy, najczęściej przez aktualizacją softu lub bezpośrednio po niej. W większości przypadków ongame "reflektuje" się sama i oddaje $ po upływie max 48 godzin. Sprawdź profil na sharku. Powinna być tam informacja na temat tego turnieju.

    Pozdrawiam

    Marcin

  8. #988
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    od jakiegos juz czasu wogole nie ma ruchu na stolach nl600 full ring. Dobrym rozwiazaniem byloby pewnie przeniesienie tych stolow do zakladki medium stakes, mysle ze wtedy wielu regularsow z nl400 by czesciej wchodzila na te stoly (bo teraz to musza ciagle przeskakiwac miedyz zakladkami by sprawdzic czy jest ktos na tamtych stolach, a wiekszosc wogole tego nei robi, bo to niewygfodne podczas gry dlatego m.in. te stoly sa puste), a reszta widzac to tez by sie dolaczala, a jak juz bylby pelny stol to i pare rybek tez by doszlo. nie wiem czy jest ktos z podobnymi odczuciami, ale takie rozwiazanie byloby chyba lepsze, aby zapelnic stoly z wyzszych stawek.
    Ostatnio edytowane przez c00lf0n ; 23-03-2010 o 18:22

  9. #989
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Pany, działa Wam OnGame teraz, konkretnie GoalWin? Próbuję otworzyć soft i się nie łączy, jakby nie może zaktualizować
    pozdro

  10. #990
    bet24 : cant open http..latestPatcher