Strona 98 z 116 PierwszyPierwszy ... 488896979899100108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 1158

Wątek: Ongame

  1. #971
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no ale nawet pomijając weekend Ongame to nie PS czy coś...

    2 dni robocze to chyba najkrócej jak się da, przy pierwszej wypłacie możliwe, że jeszcze poproszą o jakieś weryfikacje itd więc czasem trwa to i z tydzień nawet

  2. #972
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    hmm nie jest tak źle, dwa dni to taki standard w sumie, przynajmniej na Tower, rzadko mi się zdarza w tygodniu czekać dłużej

  3. #973
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    tak na Towerze i Heypoker w 2 dniach się mieszczą ale większość z kilunastu innych roomów ongame to jakoś z 3-4+ zawsze

    w kazdym razie jeśli rauf puścił przelew w czwartek to dojdzie najprawdopodobniej w poniedziałek, czyli po 2 dniach roboczych

  4. #974
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    Cytat Zamieszczone przez PogardA Zobacz posta
    przecież jest weekend lol
    Wyplate zlecilem w srode, lol?

  5. #975
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    63
    Stary z czego Ty robisz aferę weź się ogarnij, nawet nie napisałaś jaka metodą i który skin, jak z jakiegoś krzaka wypłacałeś to może i tydzień trwa skąd mamy wiedzieć, może wypłacałeś w środę wieczorem itd, rozumiem wątek po tygodniu założyć ale nie po niecałych 3 dniach.

  6. #976
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    STARY - żadnej afery tutaj nie robię, wątek na temat Ongame jest już dawno założony a ja zadałem normalne pytanie na które chciałbym usłyszeć odpowiedź. Ale w twojej celnej i wyczerpującej ripoście "przecież jest weekend lol" ciężko się doszukać jakiejkolwiek sensownej odpowiedzi więc mogłeś sobie darować ,a i sam się ogarnij.

  7. #977
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Mam pytanko do grajacych w ongame: czy moge wyplacic jakis hajsik zanim wyrobie wszystkie punkty z bonusu powitalnego ? Gram teraz w hollywood poker, ale mysle ze we wszystkich roomach na ongame jest podobnie.

  8. #978
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    możesz wypłacać, wpłacać itd

    rozumiem, że chcesz pewnie wypłacić część a resztę zostawić i skończyć bonus więc to wiadomo, że bez rpoblemu

    zresztą jakbyś chciał wypłacić wszystko to też możesz no ale nie skończysz bonusa wtedy oczywiście

    pzdr

  9. #979
    Dołączył
    Jul 2008
    Przegląda
    Wałbrzych City
    Posty
    19
    Dzieki za odpowiedz, a w miedzyczasie spytalem jeszcze ich supportu i niejaki Pan Joseph twierdzi, ze jednak nie moge :P "I apologise, but you would need to earn all the points for your bonus first before you would be allowed to cash out" a jak go naciskalem to powiedzial, ze jednak moge wyplacic tylko to co wygram. Moze napisal tak, ze wzgledu na polityke zeby bylo wiecej graczy robiacych depozyty niz cashouty, a w rzeczywistosci mozna wyplacac, heh nie wiem juz sam... Zeby mi bonusa nie cofneli jak sobie wyplace cos...

  10. #980
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    dziwne, nigdy się z niczym takim nie spotkałem

    grałem na jakoś z 20+ roomach ongame z czego wiele to kompletne krzaki i w 99% przypadków wypłacałem w trakcie robienia pierwszego bonusa

    bo brałem np bonus 2k czy 2k i zanim mi sie kończył to miałem już + xxBI i nie ufałem takim krzakom i nigdy nie miałem problemów z wypłatą, jedyne o co czasem prosili to skany dokumentów itd no ale to zrozumiałe

    ale jeśli tak Ci gość napisał to może jednak nie ryzykuj