Strona 43 z 49 PierwszyPierwszy ... 334142434445 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 484
  1. #421
    Cytat Zamieszczone przez fisherspoon Zobacz posta
    Posadzę Cie przed Dominikiem i zobaczymy, kto tu na kogo będzie polował
    I posadzili przede mna. I polowalem. Polowalem do momentu gdy moja slowplay'owa trojka kroli zauwazyla strita na riverze . To za kare, ze tylko 1 rebuy wiazlem . Do zobaczenia za tydzien, obiecuje teraz sie nie spoznic!

  2. #422
    Cytat Zamieszczone przez DominN Zobacz posta
    I posadzili przede mna. I polowalem. Polowalem do momentu gdy moja slowplay'owa trojka kroli zauwazyla strita na riverze . To za kare, ze tylko 1 rebuy wiazlem . Do zobaczenia za tydzien, obiecuje teraz sie nie spoznic!
    Sorry DominN Ale mnie też pokarało.. Wsunąłem się z AdKd bodajże na AhKc Lucusi'ego i spadły 4 serduszka

  3. #423
    Nie ma za co przepraszac, taki jest poker . Trzeba byc przygotowanym na to, ze chcac wyciagnac wiecej z reki nie bedacej nutsem ryzykuje sie przegrana. Zwlaszcza jak sie fishuje .

  4. #424
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Chciałbym uzyskać od Was opinię na temat czy mamy zmienic sponsora? Mozemy mieć nowego sponsora naszych turniejów, który oferuje podobnie jak Expekt ( z którym wspólpracujemy dwa lata) 100 USD co tydzień do podziału za trzy pierwsze miejsca. Dodatkowo raz na dwadzieścia turniejów byłby rozgrywany turniej w którym byłby dwie nagrody w postaci wejsciówek np. na USOP o równowartości 250 EUR. W turnieju tym mogliby wziąc udział gracze, którzy uczestniczyli przynajmniej w 10 turniejach poniedziałkowych. Oprócz tego przewidywane sa nagrody dodatkowe typu gadżety reklamowe. Jakie jest Wasze zdanie?

  5. #425
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ja jestem uzytkownikiem tego roomu , więc jestem za ( Unibet ? )

  6. #426
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez fisherspoon Zobacz posta
    Ja jestem uzytkownikiem tego roomu , więc jestem za ( Unibet ? )
    Nie ...nie Unibet..Unibet sponsoruje Lige w Tawernie..

  7. #427
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    33
    Jeśli daje więcej od Expekt to chyba nie ma się nad czym zastanawiać, jestem za zmianą.

  8. #428
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez artek Zobacz posta
    Jeśli daje więcej od Expekt to chyba nie ma się nad czym zastanawiać, jestem za zmianą.
    Jest jeszcze inna mozliwość, ze Raczek ( jego pomysł) zorganizował by w Saloniku kolejny cykl turniejów ( w czwartki? wtorki)np. deepstakowy z wpisowym np. 100+10 zł pod patronatem tego sponsora.

  9. #429
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    231
    a co Wy na to, zeby zagrac jeszcze jedna lige? wiem, ze juz sa w sobote i niedziele, ale mi osobiscie w te dni srednio pasuje grac. pogralbym w tygodniu, ale nie ma gdzie.

    jest sponsor nowy, wiec mozemy pograc np. we wtorki. poprowadzilbym lige z wpisowym 100 (80pula, 10masters, 10oplata). liczyloby sie 7 z 10 wynikow. zetony na start 10.000, blindy 25/50.

  10. #430
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez raczek22 Zobacz posta
    a co Wy na to, zeby zagrac jeszcze jedna lige? wiem, ze juz sa w sobote i niedziele, ale mi osobiscie w te dni srednio pasuje grac. pogralbym w tygodniu, ale nie ma gdzie.

    jest sponsor nowy, wiec mozemy pograc np. we wtorki. poprowadzilbym lige z wpisowym 100 (80pula, 10masters, 10oplata). liczyloby sie 7 z 10 wynikow. zetony na start 10.000, blindy 25/50.
    Mogłoby być bo mi tez zbytnio nie pasuje grać w weekend. Tyle tylko,ze jesli bysmy mieli skorzystac z oferty nowego sponsora to trzeba by zmienic uzgodnienia .... Oni sponsoruja Ligi i dorzucaja do Mastersa 300 USD..ja zaproponowałem inna formule o której pisałem wyzej.