Strona 12 z 21 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 201
  1. #111
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    Witam. W związku z moim wcześniejszym postem, chciałbym zaproponowac jutrzejszy dzień na rozegranie tego nieszczęsnego Mastersa. Myślę, że godzina 19.00 będzie odpowiednia. Wydaje mi się, że takim sposobem żaden dzień nie przypasuje wszystkim w 100%. Skoro mogliśmy grac ligę w piątki o 19.00 to wydaje mi się, że chyba z Mastersem też nie będzie problemu. Poza tym wszyscy się wypowiadają, a to Sebek jako organizator powinnien ustalic termin, bo inaczej nigdy się nie dogadamy. Jeśli to możliwe podajcie numery do osób zainteresowanych, postaram się z nimi skontaktowac.

  2. #112
    Jutrzejszy dzien raczej odpada , dzwonilem dzisiaj do przemasa i powiedzial ze wyjezdza jutro na weekend.

  3. #113
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    To może ustalimy termin na wtorek < 16 lutego >.
    Niech wszyscy zainteresowani się wypowiedzą !!!

  4. #114
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    22
    OK. Mnie pasuje, ale mam nadzieję, że to będzie termin ostateczny. Wszyscy mają jakieś plany i obowiązki, więc zawsze może komuś coś wypaść. Zdecydujcie się...

  5. #115
    Mnie i Puszowi takze pasuje

  6. #116
    Mnie również

  7. #117
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    Widze że coś ruszyło. Tylko pytanie czy Sebastianowi, panu Wieśkowi i Przemkowi pasuje ? Vitoldowi pewnie pasuje.

  8. #118
    Przemasowi rowniez pasuje,domyslam sie ze panu Wieskowi tez

  9. #119
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    94
    To została tylko decyzja Sebastiana.

  10. #120
    Cytat Zamieszczone przez 6094 Zobacz posta
    To została tylko decyzja Sebastiana.
    Świetnie, tak więc Sebastian jak już będziesz ready to daj znać chłopakom i równocześnie określ juz termin Mastersa 20R - uważam to za najlepsze rozwiązanie, będziemy mieli sprawe zamkniętą

    Dziekować !