Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 62
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    [ ] co najmniej 1 z komentarzy ponizej OP jest wartościowy

    dlacego uwazacie ze to nie moze byc downswing tylko zla gra ?
    nawet gdyby to był wykres EV, to czy fakt trafienia 30 razy set na set i (w zwiazku z tym wykres equity EV zbiezny z winnings) to nie downswing ?

  2. #12
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Moja pomyłka z przyzwyczajenia spojrzalem na niebieską i zieloną linie i mi się skojarzyło sry Może warto wrzucić ten wykres bo na bank więcej powie czy to downswing niż wykres non i showdown.
    Ostatnio edytowane przez Mejwon ; 11-02-2010 o 12:11

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Oczywiście, że gdyby zawsze trafiał na lepsze układy to wykres EV i tak będzie leciał mocno w dół. Dlatego musiałby się wypowiedzieć autor co się tam działo i czy nie było tilta ( w co nie wierzę).

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jak dla mnie to wcale nie musi być tilt...

    jesli to 5-6max i ma dość agresywny styl a trafia na jakąś mega chorą serie jest to możliwe

    ja nawet na nl200+ wiele razy miałem swingi po 15bi+ nawet na 1-2k rozdań a tiltować nie tiltuję praktycznie nigdy...

  5. #15
    Wiec tak wykres jak widac jest z 7 dni- ostatnich i ok 11k rak- w pokera gram troszke dluzej niz tydzien, a w trakerze jest opcja ,,filter,, LOL- @gregorovius.


    Te 2k$ tez nie pochodzi z wlasnych srodkow- chyba sie domyslacie- tylko sa wygrindowane na stolikach cashowych.


    Grac potrafie i to calkiem solidnego pokera- wiec komentarz Zena typu: naucz sie grac- jest o kant dupy do potluczenia.


    Dzieki Soprano, ze chociaz Ty jeden widzisz, ze to jednak moze byc downswing- no ale nie siedzisz w tym od wczoraj.


    Reszta nie wierzy, ze mozna tak poplynac grajac solidnego/ dobrego pokera: odpowiedz- mozna.


    To sa staty z tych ostanich dni:


    A to EV AI poerformance:


    A tu wykres ze stycznia:

    Byc moze teraz stanie sie jasne ze grac potrafie- a to jest jednak downswing, ktory jest K...A CHORY- kumulacja bad beatow, 2nd nutsow, i trafiania przez wszystkich wszystkiego, samemu nie trafiajac nic itp. itd. Wiec nigdy nie jest tak zle, by nie moglo byc gorzej...

    pzdr ALL

  6. #16
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    fold to 3bet 65% errrrrrr....
    Nie twierdze, że nie da się tego zamienić w profit, ale na Twoich stawkach to zwyczajnie nie jest konieczne.

    Zrób tygodniowy urlop od grania i przejrzyj rozdania. Trzymaj się & good luck!

  7. #17
    Easy taki swing może się zdarzyć... Ja miałem 40bi w 4dni oddając 1/3 rolla którego budowałem przez 1,5 miesiąca :|... Nie wiem jakim cudem to wytrzymałem psychicznie

  8. #18
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Dibo Zobacz posta
    Wiec tak wykres jak widac jest z 7 dni- ostatnich i ok 11k rak- w pokera gram troszke dluzej niz tydzien, a w trakerze jest opcja ,,filter,, LOL- @gregorovius.
    Ja wrozka nie jestem, nie wiem czy grasz od 11k rak czy dluzej, zamieszczasz sam wykres porazek i dziwisz sie ze ludzie pisza co pisza. A watek gorzkie zale jest podpiety pod dzial strategia.

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Odpocznij trochę, wróć do gry i zmiażdż ich, niech oddają co zabrali fishe jedne

    gl

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    gregorovius przestan udzielac rad na tematy o ktorych nie masz pojecia (np pokera)