Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27
  1. #21
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    byłem w lokalu, i można w nim grać tyle że problem jest z terminem .. bo środy tam narazie odpadają ze względu na ligę mistrzów którą wiele osób przychodzi tam oglądać...

    tak więc jestem w małej rozterce..

  2. #22
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    Rozmawialem z Blacha i propozycja jest taka , zeby juz czasu nie marnowac , ani we wtorek ani w srode ani w czwartek nie da sie przeprowadzic turnieju z powodu roznuch rozgrywek sportowych itp , piatek i sobota odpadaja wiadomo dlaczego , niedziela nie jest chyba najlepszym dniem wiec jedyny termin to Poniedzialek i tego powinnism sie juz od przyszlego tygodnia trzymac , bo czas ucieka i szkoda marnowac kolejnych tygodni i pieniedzy

    a co do czwartku proponuje rozegrac preTurniej , nie wiem czy juz ze sponsoringiem dodatkowym SB czy nie ... to juz dzialka 2rocka , ale sam w sobie turniej by sie juz przydal , pasuje?

    Pozdrawiam

  3. #23
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    181
    co z czwartkiem , robimy turniej , co z Sb , 2 rock ? bo widzezainteresowanie jak ja p... :lol:

  4. #24
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    to ja dziś postaram się umówić na przyszły poniedziałek na 19

  5. #25
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    279
    Widzę Blacha że spisałeś się na medal (jak zwykle) ale jak byś mógł powiedzieć co to za lokal to był wdzięczny.

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Jeżeli sie nie myle to chodzi o ten projektowany przez pijanego architekta, takie krzywe na środku monciaka :mrgreen:

  7. #27
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534