Strona 62 z 76 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 754
  1. #611
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    A co z opłatą za zwykłą kartę jest coś lub jej "utrzymanie" ?

  2. #612
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez Akindu Zobacz posta
    A co z opłatą za zwykłą kartę jest coś lub jej "utrzymanie" ?
    Podpinam się. Dopiero mam zamiar zdecydować się na jakieś konto/kartę (mb i netek) i zastanawiam się jakie są opłaty za niekorzystanie/roczne/utrzymanie czy cokolwiek takiego.

  3. #613
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    Nie ma zadnych oplata za wydanie ani nieuzytkowanie karty w Net

    Placi sie tylko przy operacjach karta np 2,95% za przewalutowanie (eur-zl) i 15 zl za wybranie kasy z bankomatu 15 zl jest niezalezne od kwoty jaka sie wybiera

    Mozna tez poza granica wyplacac z bankomatow wtedy jedynei oplata 6$ lub 4euro opalty

    Kiedys byla oplata za nieuzywanei karty ale to zniesli

  4. #614
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Dzięki wielkie

  5. #615
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    210
    aha Smiga w kazdym bankomacie z logo mastercard a w praktyce poki co nie widzialem takiego bez

    Karta jest chipowa wiec lepiej zabezpieczona niz ma dzisiaj 90% rodakow z polskich bankow ( z paskiem)

  6. #616
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez karambol Zobacz posta
    Mozna tez poza granica wyplacac z bankomatow wtedy jedynei oplata 6$ lub 4euro opalty
    Oczywiście o ile nie ma przewalutowania.

  7. #617
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Muszę w najbliższym czasie troszkę uszczuplić rolla. Nie mam siły przeczytać wszystkich postów w tym wątku.

    W skrócie sprawa sprowadza się do znalezienia banku z najlepszym kursem i dla bezpieczeństwa nie wypłacania więcej na raz (nieudane transakcje)?

  8. #618
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Przesledz strony bankow - kazda ma swoje tabele kursow dziennych, ale nie roznia sie one za wiele, gdyz wszystko sciagane jest z forex, wiec roznica bedzie niewielka.

  9. #619
    Ma ktoś moze karte neteller , jak tak to moze ktoś mi napisac jakie dokumenty trzeba do nich wysłac zeby bylo dobrze bo tam trzeba jakieś dokumenty wysłać zeby miec wiekszy status czy cos takiego ja wyslalem niby to co tam napisane bylo ale przyslali mi maila ze czegos tam brakuje ? jak by mi ktoś napisal jakie dokumenty do nich wysłal bede wdzieczny ??

  10. #620
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Pewnie brakuje "czegośtam". Jesli nie rozumiesz po angielsku tego co Ci napisali, to wklej tu, przetłumaczymy. Skąd mamy wiedzieć, czego nie wysłałeś.