Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: ipod touch

  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    Uzbieralo sie troche punktow bonusowych a moj stary nano zaczyna mnie irytowac brakiem miejsca na flashu (4gb).

    Z poczatku nastawiony bylem na classica 160gb, ale zobaczylem ze sa dostepne w podobnej ilosci punktow i touche 32gb. Wyglada fajnie, zabawka by sie pewnie przydala do przegladania neta np w knajpie, czekajac na obiad, ale jestem sceptyczny jesli chodzi o interfejs w tej zabawce.

    Czy ma jakies przyciski z boku do przeskakiwania miedzy utworami? Wydaje mi sie troche upiedliwe, jak idziesz ulica, albo jedziesz autem i co chwile trzeba : odblokowac ekran, i trafic palcem w przycisk nastepny utwor na wyswietlaczu.

    Ponoc tez sie sporo zawiesza, prawda czy mit?

    Prosze o opinie.

    zapomnialem napisac ze oczywiscie chodzi o model 3g
    Ostatnio edytowane przez JaysonRR ; 01-02-2010 o 16:28

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    Nie wiem jak jest w iPodach ale np. w iPhonie jak naciśniesz ten przycisk na słuchawce 2 razy to przeskakuje do następnego utworu. Jest jeszcze opcja zmiany utworów poprzez potrząśnięcie iPhonem. Myślę, że w iPodach jest podobnie.
    Pozdrawiam.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Uzywam iphone'a wiec moge powiedziec na podstawie doswiadczen z nim.
    W sluchawkach masz sterowanie przod / tyl / stop / play,
    jezeli chodzi o jezdzenie samochodem to polecam radio ze sterowaniem posiadam jakies tanie alipne z przed 2 lat i wsiadam do samochodu, podlaczam kabelek i reszte sterowania odbywa sie za pomoca radia Jedyny problem jaki mialem to dosc droga przejsciowka do ladowania (moje radio laduje stare iphony a 3g juz nie -> spec techniczna) ale sadze ze jakbys teraz kupowal radio ze wsparciem iphone'a to problemu bys nie mial

    Acha, nie wiem jak itouch, ale zakladam ze tez, to trzesiesz urzedzeniem i idzie do kolejnej piosenki (mozna wylaczyc jak funkcja nie dziala jak powinna ).

    Iphone na ponad pol roku uzytkowania raz mi sie zawiesil. A tak oprocz slabej baterii to zajebista zabawka
    Wlasnie dzisiaj kupilem aplikacje do odsluchiwania radyjek internetowych na nim za 2 funty I teraz w samochodzie w zasiegu sieci 3g (bo pewnie w gprs'ie bedzie syf) moge sobie na luzie sluchac muzy z netu