Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 142223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 260
  1. #231
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Może mi ktoś wyjaśnić, w jaki sposób grając w pokera okradam państwo polskie?

    Gdzie tu jest jakaś państwowa własność?.
    To prowokacja?
    Nie placac naleznych podatkow okradasz kraj w ktorym rezydujesz, a wiec zakladajac ze grasz w pokera na pieniadze okradasz panstwo. Aby tego uniknac opodatkuj swoj dochod z niezalegalizowanego zrodla stawka 75% i wtedy twoje sumienie bedzie czyste. Mam nadzieje ze to dosyc przejrzyste.

  2. #232
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Nowy Sącz
    Posty
    174
    Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie.

  3. #233
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez gregorovius Zobacz posta
    Nie placac naleznych podatkow okradasz kraj w ktorym rezydujesz, a wiec zakladajac ze grasz w pokera na pieniadze okradasz panstwo. Aby tego uniknac opodatkuj swoj dochod z niezalegalizowanego zrodla stawka 75% i wtedy twoje sumienie bedzie czyste. Mam nadzieje ze to dosyc przejrzyste.
    Co to znaczy "należne" podatki? Zresztą, nie chce mi się kłócić o nazewnictwo, jeśli nie płacąc absurdalnie wysokiego haraczu od "przestępczej" działalności, która nikomu krzywdy nie robi, jestem złodziejem, niech i będę złodziejem. Zauważ tylko, że jest to kwestia prawna, moralna ocena mogłaby być zgoła inna.

  4. #234
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Southampton
    Posty
    263
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Co to znaczy "należne" podatki? Zresztą, nie chce mi się kłócić o nazewnictwo, jeśli nie płacąc absurdalnie wysokiego haraczu od "przestępczej" działalności, która nikomu krzywdy nie robi, jestem złodziejem, niech i będę złodziejem. Zauważ tylko, że jest to kwestia prawna, moralna ocena mogłaby być zgoła inna.
    Zdaje sobie z tego sprawe, spytales a ja jedynie udzielilem odpowiedzi. Kwestie moralne mnie nie interesuja, to absolutnie nie moj problem, tym bardziej ze problem podatkow w polsce od dawna mnie nie dotyczy. Niemniej dyskusja jest durna i nalezaloby ten watek po prostu zamknac.

  5. #235
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    nie czytalem calego watku bo nie chce mi sie doglebnia wnikac w durna dyskusje,ale czytajac posty z pierwszych stron tych piepszonych spoleczniakow moralniakow jak woland,ucio wiem jedno poziom idiotyzmu osiagnol niiebezpieczna granice,kurwa w kraju w ktroym jest maxsymalny wyzysk pracownikow,w kraju w ktorym z kazdej strony panstwo na chorych podatkach chce orznac czlowieka , 2 gości i im podobni glosi teorie moralno spoleczne co za frajerstwo
    Ostatnio edytowane przez Mosznik ; 28-01-2010 o 12:37

  6. #236
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    para gejow i im podobni glosi teorie moralno spoleczne co za frajerstwo
    Majcher czesciej mnie wk..... ,
    ale tym razem twoje stwierdzenie jest esencją calego wątku

    pzdr

  7. #237
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez ucio Zobacz posta
    co jest oczywiste?
    1. jezeli dla Ciebie to co mowi to nawiedzone babsko - bo lagodniej nazwac sie jej juz nie da - to cala prawda, to pozostaje tylko rozlozyc rece i odejsc

    2.ze dysproporcja płac o ktorej mowisz nie wystepuje w firmie, gdzie jest szef i 4 roboli tylko w korporacjach po dajmy na to 1k ludzi, gdzie miedzy standardowym kasjerem a prezesem na europe jest 10+ roznych posrednich stanowisk, na ktorych ludzie zarabiaja coraz wiecej zgodnie z rynkowymi zasadami gaz odnosnie umiejetnosci, odpowiedzialnosci etc.

    3. znowu atakujesz szeregowych urzedasow zamiast zauwazyc, ze ich wplyw na zmiae czegokolwiek w tym chorym systemie jest zerowy

  8. #238
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    peace boys...

    Każdy jest odpowiedzialny za siebie, skoro aster nie czuje potrzeby rozwoju to jego sprawa. ma zakres obowiązków i go wypełnia, a że wystarczy mu godzinka czy dwie... cóż ktoś tak to ułożył, nie jego wina. Ma iść do szefowej i powiedzieć: Proszę Pani jestem tutaj zbędny bo nie ma dla mnie pracy. No proszę.

    Odnośnie gry w poker. Jest w Polsce NIELEGALNA. Czyli łamiesz prawo grając, popełniasz przestępstwo, okradasz społeczeństwo nie oddając 75% swoich wygranych!

    Żeby nie było, potępiam takie zachowanie w pracy, ale nie wiemy jaki jest charakter jego pracy, może naprawdę nie ma co robić.

    Rozwiązanie dla astera: iPhone z dostępem do netu, podłączasz i działa jako modem. Sprawdza się wyśmienicie i nic nie trzeba instalować, żadnego softu na komputerze.

    Pozdrawiam

  9. #239
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    nie czytalem calego watku bo nie chce mi sie doglebnia wnikac w durna dyskusje,ale czytajac posty z pierwszych stron tych piepszonych spoleczniakow moralniakow jak woland,ucio wiem jedno poziom idiotyzmu osiagnol niiebezpieczna granice,kurwa w kraju w ktroym jest maxsymalny wyzysk pracownikow,w kraju w ktorym z kazdej strony panstwo na chorych podatkach chce orznac czlowieka ,para gejow i im podobni glosi teorie moralno spoleczne co za frajerstwo

    he he, juz wczoraj pisalem, czym pozniejsza pora, tym bardziej smieszni goscie, ale ty bijesz wszyskich twoja inteligencja

    aster&co wyzyskuje ciebie, przez astera&co placisz, jak ty placzesz, chore podatki(lol).

  10. #240
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    1. jezeli dla Ciebie to co mowi to nawiedzone babsko - bo lagodniej nazwac sie jej juz nie da - to cala prawda, to pozostaje tylko rozlozyc rece i odejsc

    2.ze dysproporcja płac o ktorej mowisz nie wystepuje w firmie, gdzie jest szef i 4 roboli tylko w korporacjach po dajmy na to 1k ludzi, gdzie miedzy standardowym kasjerem a prezesem na europe jest 10+ roznych posrednich stanowisk, na ktorych ludzie zarabiaja coraz wiecej zgodnie z rynkowymi zasadami gaz odnosnie umiejetnosci, odpowiedzialnosci etc.

    3. znowu atakujesz szeregowych urzedasow zamiast zauwazyc, ze ich wplyw na zmiae czegokolwiek w tym chorym systemie jest zerowy

    1. cala prawde? sadzisz, ze ty dowiesz sie calej prawdy? ty pisales, ze jest to bzdura. wiec wierzysz w to co stoi po drugiej stronie medalu, wtedy musze pogratulowac naiwnosci.
    pisalem , ze uwazam za dobre i odwazne, ze otworzyla sporom ludzioczy, ktorzy potrafia je otworzyc w kilku przypadkach jestem troszeczke innego zdania, jednak jej stanowisko idzie w dobra strone(co zreszta uwazaja tacy jakhelps,soros,stiglitz itd.)

    2.mylisz sie, wystepuje takze w malych firmach. lol@ rynkowe zasady. znasz takie? umiejetnosci,odpwiedzialnosci =ladne slowka,niestety poste, jezeli przyjrzysz sie w wielu najwazniejszych branzach(np. bankowosc)

    3. atakuje? jezeli mialbys racje, to jeszcze bysmy zyli jak homosapiens. oni nie maja wplywu na wlasne zycie?