Zobacz wyniki ankiety: Jaki proponujesz BUY IN w Katowiciej Lidze Centrum ?

Głosujących
48. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 30

    13 27.08%
  • 40

    10 20.83%
  • 50

    10 20.83%
  • 60

    1 2.08%
  • 70

    2 4.17%
  • więcej

    12 25.00%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    witam
    oddalem glos na 30zl ze wzgledu na rebuy i add on wtedy calosc wyjdzie 90zl
    gdyby opcja wygladala tak ze jest rebuy lub add on to wtedy pasuje mi 40zl

    co do dnia to pasuje piatek i z checia zawitam na kazdym turnieju i bede informowal o nich kumpli jezeli tylko kasa pozwoli na gre dlatego tez mysle ze im mniejszy BI tym wieksza ilosc osob chetnych do gry
    troche malo zwiezlo to wszystko ujalem ale mam nadzieje ze roganizatorzy zrozumieja co jest grane
    pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    silesia
    Posty
    84
    Zawsze to bedzie jakas dodatkowa opcja na piatkowe popoludnie BI mysle, ze 50PLN w jakiejkolwiek formie jest calkiem zachecajacy. Ale proponowalbym cos na zasadzie 50PLN(2r+add) z czego rebuya mozna wziac w kazdym momencie niezaleznie od ilosci zetonow. Taki powiedzmy deep.
    Pozdr

  3. #13
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    pamietajcie ze na dzien dzisiejszy w firmie rozgrywki tocza sie w :
    poniedzialek
    wtorek
    srode
    i obecnie piatek

    ligi w te same dni to i w poblizu to:
    poniedzialek chorzow
    czwartek mikolow
    wtorek bytom

    w sosnowcu poki co nic sie nie dzieje
    wiec mysle ze piatek jest jednak najodpowiedniejszy
    buyin jest kazdy dobry byle by liga byla stala...

  4. #14
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Właśnie o to mi chodziło, piszcie, piszcie i głosujcie .... Piątek na razie jest najbardziej prawdopodobny

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Jak dla mnie to najlepszy byłby freezout ale skoro rebuy już koniecznie to głoś na 30pln.

  6. #16
    Ja jestem za 30BI +1R1A piątek albo czwartek opowiem się za dniem gdzie będzie więcej głosów. Z doświadczenia wiem że zbytne udziwnanie formuły czy rodzaju turnieju nie jest najlepsze dla frekwencji.Na omahe było paru chętnych ale nikt nigdy się nie zapisał czy przyszedł to samo z HU, niby by wszyscy chcieli grac ale na zapowiedziany na 31 stycznia turek na razie zgłoszeń brak. Jestem za kolejną ligą, masters zawsze kusi poza tym ligi przyciągają stała lepszą frekwencję.

  7. #17
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Prosiłbym osoby które opowiedziały się za większym wpisowym o to aby też się udzielili, bo na razie wypowiadają się tylko ci, którzy głosowali za 30 lub 40, a najwięcej głosów jest na duże wpisowe ... najlepiej było by gdybyście wpadli w piątek do "FIRMY" na DEEPSTACK FREEZOUT, buy in 70 i zobaczyli w jakich warunkach gramy, naprawdę warto ...
    zapisy na DEEPSTACK:
    gg 5188432
    tel 796638352
    lub na http://www.katowickaligacentrum.cba.pl
    Ostatnio edytowane przez tigro ; 28-01-2010 o 09:57

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    przycylam sie do glosu foxiego
    50 2r1add w piatki o 19

  9. #19
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    390
    Głosujcie !!!!! Wyniki ankiety na razie nie ułatwiają nam decyzji co do wysokości buyin'a

  10. #20
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Głos na 30zł , według mnie będzie najlepszy i najwięcej osób pogra. Zgadzam się z totorylem , ze lepszy byłby freezout.