Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    everest.jpg
    I to jest nieaktywne konto by Everest Poker

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    70
    Ja tu nie widzę żadnej złej woli Everesta, oprócz tego, że faktycznie kasa do Was idzie na piechotę przez cały kontynent. Ale, na wypłaty za turnieje naziemne (nawet MP) mniejszej rangi trzeba u nich po prostu trochę poczekać.

    Nie wiem też, czego oczekujecie, skoro maile piszecie do nich w takim tonie, jak ten ostatni. Na pewno nie sympatii i zrozumienia. Wyluzujcie i kasa będzie, a ten cały cyrk chyba nie jest wart tych kilkuset dolców.

    No i jak podaliście niepoprawne dane, które były wymagane dla otrzymania środków, to już Wasza wina i nie ich problem. Nie wiem, jak to u nich wygląda, ale prawdopodobnie przesyłają wszystkie dane do centrali, z której otrzymali odpowiedź, że z jednym kontem coś jest nie tak. Napisali Wam o tym (wykazując dobrą wolę, przecież mogli olać temat - nie ma aktywnego konta=nie ma kasy), więc nie widzę problemu, żeby błąd poprawić bez żadnych sarkazmów i nieuprzejmości pod ich adresem.
    Ostatnio edytowane przez blind_cowboy ; 27-01-2010 o 23:03

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Wow. Pan Nieuchwytny zaszczycił nas wreszcie słowem od serca...
    "uderz w stół a nożyce się odezwą"

    Witam,
    Proszę pozwolić że się ustosunkuję do Pańskich wypowiedzi.
    Po pierwsze nie spełniliście Państwo wymogów z uzgodnień początkowych i nie było wymaganej liczby graczy. Mimo tego dopłata to 500 USD. Jednocześnie na forach wypisujecie Państwo obelgi pod adresem naszej firmy co uważam za niesprawiedliwe.
    Zgadza się że są opóźnienia, które wynikają z tego, że jak zapowiadałem w rozmowie telefonicznej na początku współpracy wypłaty realizowane są JEDNOCXZEŚNIE we wszystkich ligach więc czekaliśmy na zakończenie ostatniej sponsorowanej przez Everest Poker ligi.
    Błąd który się „Państwu wkradł” został wychwycony i nie prosiłem o jego poprawienie, jednak z działu kontroli otrzymałem informację która została Państwu przekazana. Jak się Pan domyśla nie mam dostępu do konta gracza bezpośrednio więc nie wiem dlaczego wymagana jest reaktywacja konta. Poprosiłem o przesłanie szczegółów i jak tylko je otrzymam prześlę je do Państwa.
    Pozostali gracze otrzymają wypłatę w ciągu maksymalnie 2-3 dni roboczych, o ile już nie mają jej na kontach.
    Nie będę komentował 3 paragrafu
    Mam nadzieje, że odpowiedziałem na wszystkie Pańskie pytania

    Jednocześnie jak rozumiem, z Państwa strony również nie ma woli dalszej współpracy.

    Z poważaniem
    Eryk Kłopotowski

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    i ostatni mail:

    Witam,
    Konta graczy zostały zasilone,
    Pozdrawiam,
    Eryk Kłopotowski

  5. #25
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Cytat Zamieszczone przez blind_cowboy Zobacz posta
    Ja tu nie widzę żadnej złej woli Everesta...
    ....w takim tonie....
    ....podaliście niepoprawne dane....
    Jeżeli Ty pozwalasz żeby Ciebie oszukiwano i zwodzono to ok ale nam taka sytuacja nie odpowiada a ton naszych wypowiedzi po dwóch miesiącach walki o JAKĄKOLWIEK informację był i tak zbyt łagodny.

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Ostatni mail Eryka - bez komentarza...
    Kasa z Mastersa wypłacona.
    Cel osiągnięty.
    Niesmak pozostał.

    Do zobaczenia przy zielonym stoliku (bez loga Everest)

  7. #27
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    254
    Kasa dotarła zlecenie wypłaty środków w trakcie realizacji.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2009
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    264
    Nie wywiązaliście się z wcześniejszych ustaleń, więc na dobrą sprawę nie powinniscie nic dostac. Po drugie wystarczylo cierpliwie poczekac do zakoneczenia ostatniej ligi rozgrywanej pod logiem Everestu i nie bylo by wielkiego halo tutaj na forum i tworzenia niesamowitej historii o nie-profesjonalosci roomu

  9. #29
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Mikołów
    Posty
    264
    Miałem już nie pisać w tym wątku ale jeszcze dorzucę swoje 5 groszy.

    mkiller - widzę, że najlepiej Ty wiesz jakie były ustalenia między ligą w Mikołowie a firmą Everest. Może mnie w takim razie oświecisz?? Jak się dobrze zastanowić to na dobrą sprawę nie było żadnych ustaleń. Były tylko rozmowy wstępne, które nigdy nie zostały potwierdzone przez Pana Eryka (Pan Eryk miał wielki problem by odpisać na sms-a, oddzwonić, odpisać na maila lub przekazać sprawę do załatwienia innej osobie). Nigdy nie zostało powiedziane, że musi zagrać tyle i tyle osób w turniejach on-line bo nie będzie kasy do Mastersa więc stwierdzenie, że nie zostały spełnione warunki jest chyba nie na miejscu.

    Cytat Zamieszczone przez mkiller Zobacz posta
    wystarczylo cierpliwie poczekac do zakoneczenia ostatniej ligi....
    Wystarczyło nas poinformować, że kasa zostanie wypłacona po zakończeniu ostatniej ligi...
    Wystarczyło cokolwiek napisać w tym wątku...
    EOT