Strona 69 z 139 PierwszyPierwszy ... 1959676869707179119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 681 do 690 z 1387
  1. #681
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    wczoraj miałem identyczne, dzisiaj jeszcze nie grałem

  2. #682
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    u mnie natomiast wszystko działa na Heypoker, zarówno wczoraj jak i dziś

    pozdro

  3. #683
    potwierdzam to co Kejsper wczoraj zeby usiasc na 2 stol polowalem z 20 min normalnie jakis szok

  4. #684
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    No ludzie co to za kpina jest? Coraz częściej nie mogę się wkupić. Ciągle ludzie sie do mnie dosiadają, a nie mogą się wkupić. Do tego wszystkiego zauważyłem, że jak sie weźmie Sit Out, to już nie można już tego cofnąc tylko trzeba zejść ze stolika i znowu usiąść.
    Mam teraz sesje na Uczelni, przez co gram żadziej, w przerwach między nauką, przez co zależy mi na szybkim rozpoczęciu gry a nie papraniu się 10min w dosiadanie i schodzenie ze stolików...

  5. #685
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    To co się dzieje w ostatnich dniach to już naprawdę przegięcie pały.

    Nie dość, że nie można się wkupić z reguły, to na niektórych stawkach nie otwierają się w ogóle nowe stoły, a zamulanie (przerwy między rozdaniami) jest coraz dłuższe.

    Jest po prostu z dnia na dzień coraz gorzej....

  6. #686
    ględzą ,płaczą narzekają ale kurwa dalej graja
    medal z kartofla dla kazdego za wytrzymałość !

  7. #687
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Takie rzeczy normalnie mnie nie irytuja. I to co sie do tej pory działo nawet mi nie przeszkadzalo.
    Ale do Ku*** jeba*** ! Co do chu** jest tu grane od 2-3dni??? przeciez chu* mnie zaraz strzeli! Nie da sie normalnie grac. Zamiast 200rozdan/h na stoliku robie moze ze 100. Przeciez to jest smieszne. Co drugie rozdanie jest 5sek przerwa miedzy rozdaniami. Jakas kpina chyba.

  8. #688
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Prosiłem, aby dodali Timebank. Ale w rozdaniu, a nie pomiędzy Marcin źle przekazał?

  9. #689
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Prosiłem, aby dodali Timebank. Ale w rozdaniu, a nie pomiędzy Marcin źle przekazał?
    LoL

  10. #690
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Prosiłem, aby dodali Timebank. Ale w rozdaniu, a nie pomiędzy Marcin źle przekazał?

    dziaj nawet z 20 raczek /h mozna osiadnac na ringach