Strona 33 z 49 PierwszyPierwszy ... 23313233343543 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 484
  1. #321
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    to juz dzisiaj o 19:00.....

  2. #322
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    9
    Mam pytanie - z racji iż jestem nowy tutaj i we Wrocławiu w turniejach jeszcze nie grałem... czy każdy może przyjść dzisiaj o tej 19-tej czy wcześniej są jakieś zapisy?

  3. #323
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Ja też jestem nowy, więc byłbym wdzięczny za informacje na temat turniejów w saloniku - czy trzeba się zapisać wcześniej, jakie wpisowe, ile żetonów na start, jakie ciemne, czy freezout. Z góry dzięki

  4. #324
    Nie chce sie wypowiadac za Turnament Directora (Zbyszka), ale na ostatnich turniejach wszyscy byli witani z otwartymi rekami. Byl nas tylko jeden stol, wiec kazdy dodatkowy gracz byl milo widziany. Nie jest to jakies hermetyczne towarzystwo wzajemnej adoracji .

    Buy-in 35zl, re-buy 30zl przez pierwsze pare rund, blindy na starcie 10/20, stacki ok. 2000, add-on po fazie re-buy bodajze 3000. To tak "na oko", Zbyszek pewnie uscisli. Wpadajcie, ja bede o 19:00 .

  5. #325
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    9
    ok - a do której zwykle gracie? Czy np przybycie około 22:30 pozwoli jeszcze zagrać?

  6. #326
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Dzięki za info. A ile średnio w praktyce zdarza się tych rebuyów na jednego gracza? Tzn. czy da się normalnie grać, czy chodzi tylko o wpompowanie jak najwięcej pieniędzy do puli. Bo jeśli w tej fazie dominują zagrania typu all-in bez patrzenia w karty, tak jak raz widzaiełem w Olympicu, to ja póki co nie mam bankrolla na taką zabawę
    Ale propozycja pogrania live w dobie pokerowej prohibicji i tak jest kusząca... Więc być może do zobaczenia. Czy przy okazji turnieju odbywa się cash?

  7. #327
    Dołączył
    Jan 2009
    Przegląda
    Oca, Wro
    Posty
    9
    A jak wpadnie CBA, ABW i CBŚ to gramy o paczkę chipsów, tak ?? Teraz to nie wiadomo, czy tajniacy nie będą szukać takich klubów, bo wszystko w necie na forach maja na tacy, gdzie, kiedy i za ile. Macie jakiś plan w razie czego ? Tak pytam pół-żartem, pół-serio, bo też bym czasami pograł.

  8. #328
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez mrygas Zobacz posta
    A jak wpadnie CBA, ABW i CBŚ to gramy o paczkę chipsów, tak ?? Teraz to nie wiadomo, czy tajniacy nie będą szukać takich klubów, bo wszystko w necie na forach maja na tacy, gdzie, kiedy i za ile. Macie jakiś plan w razie czego ? Tak pytam pół-żartem, pół-serio, bo też bym czasami pograł.
    Gramy turniej sportowy w texas holdem o 19:00. Zapraszam

  9. #329
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Wrocek,Wroclove, Breslau
    Posty
    969
    Cytat Zamieszczone przez runfish Zobacz posta
    Więc być może do zobaczenia. Czy przy okazji turnieju odbywa się cash?
    Mysle,ze nie bedzie zadnych gier cashowych...przynajmniej nic o tym nie wiem...

  10. #330
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    18
    Cytat Zamieszczone przez zbig2004 Zobacz posta
    Mysle,ze nie bedzie zadnych gier cashowych...przynajmniej nic o tym nie wiem...
    Chodziło mi oczywiście o grę sportową w texas holdem w tzw. formule "cash" (nie mylić z ang. znaczeniem słowa cash). Ale jak nie ma to trudno...