Strona 238 z 309 PierwszyPierwszy ... 138188228236237238239240248288 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 3088
  1. #2371
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    23k odsłon w dwa dni, jak na moj debiut na youtube to calkiem efektowny
    wiecej filmikow znajdziesz jak klikniesz na inne moje filmiki, ale one juz nie są takie fajne.
    nigdy jakos nie nagrywalismy swoich jazd, ale teraz od czasu do czasu bede bral kamerke ze sobą.

    ps. dalej jest ta cenzura? bo nie chce mi sie wylogowywac z u2be by to sprawdzic , bo hasla nie pamietam

  2. #2372
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    “drift TIR / Polish Drift Machine”
    Ten film wideo lub grupa może zawierać treści, które według społeczności serwisu YouTube są nieodpowiednie dla niektórych użytkowników.
    Jeśli chcesz wyświetlić ten film lub zawartość grupy, musisz się zalogować lub zarejestrować, aby potwierdzić, że masz ukończone co najmniej 18 lat.


    może zawierać treści, które według społeczności serwisu YouTube są nieodpowiednie dla niektórych użytkowników. - no zaraz padnę

  3. #2373
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    kurwa, nie wiem o co chodzi.
    przedwczoraj filmik mial ca 300 odsłon i bylo wsio ok. wczoraj o dziwo juz ponad 2k odslon. a dzis juz ponad 20k odslon i trza sie logowac by go obejrzec, nie wiem czemu.
    Może dlatego, że na górze jest napisane, że film może nie być odpowiedni dla osób nieletnich. A przy zakładaniu konta chyba trzeba podać wiek.

  4. #2374
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    jest, jest, i juz tak, Alutek, zostanie... Chyba userzy zglaszaja, ze tresc filmiku moze byc nieodpowiednia dla nieletnich. Jakas tam liczba takich cynkow i banuja filmik dla niezarejestrowanych, zeby [teoretycznie] zbanowac gowniarzy, a jak sie taki zarejestruje i sklamie co do daty ur to jak sie rozjebie tirem na rondzie driftujac to juz jego broszka. Pzdr

  5. #2375
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    nawet na sadisticu jest.
    Sadistic.pl :: Zima na całego

  6. #2376
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    jezu, to ja nie wiedzialem ze taki filmik moze zostac potraktowany jako treści niestosowne dla nieletnich... masakra....
    a mialem wrzucic filmik jak nam na treningu driftu w legnicy koło odpało , ale teraz to się boję, że mnie wezmą za zboczeńca albo pedofila jakiegoś

  7. #2377
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    71
    Posty
    8
    dzisiaj widzialem ten filimik na smogu nawet

  8. #2378
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    wykop, smog, joemonster.... wszedzie juz jest... i ma mega ogladalnosc. w sumie to juz pieciocyfrowa liczba i to wlasciwie w jeden - dwa dni

  9. #2379
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    za milion widzow dostaniesz 200$! <jupi> xD

  10. #2380
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    alutek mogles jakis podprogowy przekaz [typu: send 1k$ through MB to alutek 77] umiescic, bylbys juz milionerem