Strona 60 z 76 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 754
  1. #591
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    jaką walutę bardziej opłaca się wybrać przy wyborze karty?Czy nie ma to większego znaczenia jeśli chodzi o koszta?chodzi mi o euro a $.

  2. #592
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Litzmannstadt
    Posty
    548
    Jak grasz na roomie z euro, to zaloz netka w euro i analogicznie z $. Inaczej mozesz stracic troche na przewalutowaniach.

  3. #593
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    201
    Takie pytanie trochę odbiegające od tematu. Po pierwsze założyłem nie dawno netka, czy potrzeba jakiejś weryfikacji konta bankowego aby móc swobodnie robić depozyty na roomy i cashouty z rooma ?
    Wiecie w jakim buku (pytam o buk bo chyba w zadnym roomie nie ma takiej opcji) można wypłacić na netka mimo, że depozyt robiło się inna metodą np. przez MB ?
    Jeśli mam netka w $ i hajs z roomu też idzie w $ to nie ma przewalutowania ani żadnej prowizji ?

  4. #594
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Houston/Texas
    Posty
    248
    w netellerze trzeba zarejestrować swój rachunek bankowy.Jest w nim pola do wypełnienia typu iban,bic adres nr telefonu.I czy trzeba przy adresie podawac adres banku czy swój tak samo z nr.telefonu?

  5. #595
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Warszawa/Częstochowa
    Posty
    185
    Cytat Zamieszczone przez prawyprosty Zobacz posta
    w netellerze trzeba zarejestrować swój rachunek bankowy.Jest w nim pola do wypełnienia typu iban,bic adres nr telefonu.I czy trzeba przy adresie podawac adres banku czy swój tak samo z nr.telefonu?
    ja wpisałem miejscowość, w której jest najbliższy oddział mojego banku no i numer telefonu do nich.

  6. #596
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Radom
    Posty
    217
    Siemanko jaki bankomat najbardziej polecacie do wyplaty karta Net+ i 210$ wyjdzie 550 zl z maszynki?

  7. #597
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Siemanko jaki bankomat najbardziej polecacie do wyplaty karta Net+ i 210$ wyjdzie 550 zl z maszynki?
    Ja wczoraj wypłacałem z bankomatu BZWBK. Wypłata była po kursie 2.82... Więc z 210$ wyjdzie ok 590 zł.

  8. #598
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    Limity dotyczące kart Net+, których Neteller nigdzie nie publikuje, a chat i support podają błędne informacje, najbardziej kompetentne odpowiedzi są spod adresu complaints@neteller.com.


    Dozwolona liczba zakupów na dzień: 10 fizyczną kartą Mastercard (10 wirtualna)
    Wartość dozwolonych zakupów na dzień: 2250 EUR (5250 EUR wirtualna)
    Dozwolona ilość wypłat z bankomatów na dzień: 2 (wirtualna niedostępne)
    Limit wypłaty z bankomatu na dzień: 750 EUR
    Liczba zakupów dozwolona w ciągu 4 dni: 30 (wirtualna 30)
    Wartość zakupów dozwolona w ciągu 4 dni: 6750 EUR (wirtualna 10500 EUR)
    Dozwolona ilość wypłat z bankomatu w ciągu 4 dni: 6 (wirtualna niedostępne)
    Limit wypłat z bankomatu w ciągu 4 dni: 2250 EUR (wirtualna niedostępne)

    Jeśli mamy konto VIP, w powyższych limitach zmienia się tylko limi wypłat z bankomatu możliwy w ciągu 4 dni na 3000 EUR zamiast 2250.

  9. #599
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    jesteś pewien?

    - wiele razy wypłacałem z bankomatu po 3-4 razy dziennie
    - wiele razy wypłacałem z bankomatu więcej niż 6 razy w ciągu 4 dni

  10. #600
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Ostrowiec Św.
    Posty
    119
    wypłacałeś kartą net+ czy starą bo net+ ma takie limity. 4 razy dziennie latasz do bankomatu ??????

    Jeśli masz lepsze informacje z pewniejszego zródła to podaj, ja mam takie jak podałem.