Strona 11 z 23 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 223
  1. #101
    Damy radę zagrać mastersa w tym roku? Byłoby bardzo miło. Może w sobotę spróbujemy ustalić termin który wszystkim pasuje.

  2. #102
    Proponuję 31.12 o 21.00

  3. #103
    Cytat Zamieszczone przez shabovy Zobacz posta
    Damy radę zagrać mastersa w tym roku? Byłoby bardzo miło. Może w sobotę spróbujemy ustalić termin który wszystkim pasuje.
    Myślę, że da radę. Ustalimy w sobotę.

  4. #104
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Tak z ciekawości, jaka jest na ten moment pula na mastersa i kiedy można się będzie spodziewać oficjalnych wyników, jeżeli chodzi o awans do mastersa? Od razu po turnieju uda się to jakoś podliczyć, czy jak zwykle, po paru dniach?

  5. #105
    Cytat Zamieszczone przez urlich Zobacz posta
    Tak z ciekawości, jaka jest na ten moment pula na mastersa i kiedy można się będzie spodziewać oficjalnych wyników, jeżeli chodzi o awans do mastersa? Od razu po turnieju uda się to jakoś podliczyć, czy jak zwykle, po paru dniach?
    urlich - ranking jest aktualizowany tego samego dnia (kilka godzin po turnieju) albo na drugi dzień. Reszta danych jak podsumowanie turnieju, galeria zdjęć albo relacja może pojawiać się z lekkim opóźnieniem.

    W trakcie turnieju będziemy aktualizować ranking tak by był dostępny od razu po zakończeniu turnieju.

  6. #106
    Zapraszamy wszystkich pokerzystów na ostatnią w tym sezonie - 10 kolejkę Betsson WLPS. Start turnieju godz. 11, restauracja Los Cubanitos.

    Sytuacja w rankingu jest niezwykle ciekawa, po dziewięciu kolejkach z pierwszego miejsca spadł Pinokio69, a aktualnym liderem jest Mareczek. Na Main Event szanse ma jeszcze około 20 graczy, także emocje przed dziesiątym turniejem mamy gwarantowane.

    Przypominany, że dla najlepszego zawodnika drugiej połowy sezonu Betsson ufundował nagrodę rzeczową - bluzę z kapturem.

    Do zobaczenia na lidze

  7. #107
    łe ja tam szans już nie mam na mastersa przez częste nieobecności oraz szajbowate rozdania

    W każdym razie wpadne co by wam smutno nie było

  8. #108
    Cytat Zamieszczone przez Kato Starszy Zobacz posta
    łe ja tam szans już nie mam na mastersa przez częste nieobecności oraz szajbowate rozdania

    W każdym razie wpadne co by wam smutno nie było
    Damian.. Nie udało się. Wymówka, że to przez Szajbę tym razem nie przejdzie Ale przynajmniej wspomagałeś Gregora dzięki czemu zajął 3 miejsce.

    Na stronie narazie zamieściłem ostateczny ranking Betsson WLPS Jesień 2009. Gratki dla wszystkich finalistów - o terminie mastersa będziemy informować.

    Ranking:

    WLPS - Wrocławska Liga Pokera Sportowego - Betsson WLPS sezon zasadniczy - Jesień 2009 - RANKING

  9. #109
    Bluzę ufundowaną przez firmę Betsson wygrał kureks z najlepszym wynikiem 5 ostatnich kolejek (126 punktów). Bluza zostanie wręczona na mastersie.

  10. #110
    Cytat Zamieszczone przez singu Zobacz posta
    Damian.. Nie udało się. Wymówka, że to przez Szajbę tym razem nie przejdzie Ale przynajmniej wspomagałeś Gregora dzięki czemu zajął 3 miejsce.
    No spoko, grało mi sie dobrze tylko mnie Guma oszukał bandyta jeden. A że Szajby nie było to nawet do cashówki się siadać nie chciało.

    A co do drugiej części to racja, tylko Gregor nie potrafi docenić moich zdolności trenerskich