Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1
    Wiem że to póki co nie sprawdzona informacja, acz gdy jedna z największych marek na Ongame zaczyna wysyłać takie sygnały to jest dość niepokojące - czyżby P5 w końcu zaczynał dobijać tą sieć?

    Warning about Tower Gaming (tl;dr) - Poker News - News, Views and Gossip

    Dodatkowo mój affilate napisał że otrzymał mniej niż połowę swojego normalnego udziału (resztę ma dostać za parę dni) - a jest to gość w 100% wiarygodny, pracuje od dawna, na wielu platformach i nigdy nie było problemów - jestem pewien jego uczciwości, absolutnie nie podejrzewam go o jakąkolwiek próbę zgarnięcia mojego RB.

    Chyba pora zwijać manatki, dobrze że przynajmniej kasa jest trzymana przez Bwin...

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no ja już słyszałem przynajmniej o dwóch przpadkach gdzie tower pod jakimiś pretekstami nie wypłacał affom siana...

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    imo to wyglada jakby b. mocno przeszacowali swoja pozycje finansowa po wprowadzeniu nowego softu

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez TheNaturat Zobacz posta
    Chyba pora zwijać manatki, dobrze że przynajmniej kasa jest trzymana przez Bwin...
    To ongame funkcjonuje tak, że jak "skin" pada to kasa i tak zostaje na bwinie i można ją potem odzyskać?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    Tower ma i bedzie mial sie dobrze, takze dzieki temu, ze robi w chuja swoich affiliatow. Ich manager jest dobry w te klocki, przyznaje ze nie docenilem jego 'geniuszu'.

    Jedno co mnie cieszy, to to, ze wreszcie zaczely masowo wychodzic te sprawy na 2+2, wiec byc moze jesli ongame sie tym zajmie i jakims cudem zaczna oddawac pieniadze 'wyrolowanym', to i ja sie doczekam na swoj niemaly dlug.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez W.A.Rebel Zobacz posta
    Tower ma i bedzie mial sie dobrze, takze dzieki temu, ze robi w chuja swoich affiliatow.
    ??
    Affiliaci sie wylamia to nie bedzie klientow, wiec raczej nie bedzie sie mial dobrze...

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    jak pokradli XXXK$ to kasy im nie zabraknie. poczekajmy jak sie beda rozwijac watki na 2+2, moze cos z tego wyniknie.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Jesli jest tak jak mowisz to padną na 100%

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez indy Zobacz posta
    To ongame funkcjonuje tak, że jak "skin" pada to kasa i tak zostaje na bwinie i można ją potem odzyskać?
    Nie wiadomo jak zachowało by się Ongame w takiej sytuacji, ale część skinów (w tym i Tower) jest podpięta do kasjera sieci, a co za tym idzie to oni faktycznie mają nasze pieniadze...

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Jesli jest tak jak mowisz to padną na 100%
    Tak jest i ja to tez potwierdzam...