Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Wiem, że wśród pokerzystów modny jest golf. Może więc zainteresuje was to: http://www.gamescampus.com/account/s...d=&referralid=. Przypadkiem dzisiaj znalazłem.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Gralem tam jakis miesiac temu. Jak dla mnie gra super,ale ze nie mam doswiadczenia live wiec nie wiem czy odzwierciedla realia gry.
    Jakby byli chetni to mozemy zagram kilka dolkow. Z tego co pamietam mam level 28.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Seks- taśma Tigera Woodsa

    ja sie usmialem

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    lol ja również

    P.S. Swoją drogą biedaczek przeżywa teraz niezłą nagonkę

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    tak sie zastanawiam, chlopak ma wszystko, super-cizie za zone a jeszcze inne wali i do tego dal sie zlapac...

  6. #6
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Mógłby mi ktoś pomóc?

    Mam dziwny problem. Jak klikam na "Create My Account", to nic się nie dzieje. Nie ładuje się żadna nowa strona. Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie mogę także uploadować zdjęć na ImageShack® - Image Hosting. Po kliknięciu w button "start upload!" jest dokładnie to samo, czyli nic.

    Myślałem, że to ma jakiś związek z Javą. Odinstalowałem ją i zainstalowałem najnowszą wersję. Dalej nic się nie dzieje.

    Używam Firefoxa, który sam mi się aktualizuje.

    Z góry dzięki za pomoc.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    tak sie zastanawiam, chlopak ma wszystko, super-cizie za zone a jeszcze inne wali i do tego dal sie zlapac...
    Dla ciebie super, a jemu 3 takie dziennie pchają się do łóżka. No i w końcu biedny uległ