Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Nigdy nie byłem deep na EPT, ale zastanawiam się czy:

    - K9o po dwóch limpach nie jest wystarczająco dobrą ręką do małego squeeze play na BB? (choc open limp PS Pro na buttonie jest nieco scary)

    - flop - re-raise na pewno

    - river - fold

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez Czytelnik Zobacz posta
    Myślę że ta część wypowiedzi miała znaczyć że Góral zrobił FOLD na river.
    Tak HERO spasowal river

  3. #13
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Las Vegas
    Posty
    1,154
    Cytat Zamieszczone przez mrx301 Zobacz posta
    Nigdy nie byłem deep na EPT, ale zastanawiam się czy:

    - K9o po dwóch limpach nie jest wystarczająco dobrą ręką do małego squeeze play na BB? (choc open limp PS Pro na buttonie jest nieco scary)

    - flop - re-raise na pewno

    - river - fold
    PF squeeze moze byc ale limp Luki byl dla mnie podejrzany bo do tej pory zawsze podbijal, byl dosc deep i flatowalby pre flop sporo a nie chcialem z nim grac duzej puli oop z k9o

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Na flopie lubię raise, ponieważ to lepiej definiuje rękę Pagano (jeśli będzie kontynuować to można na luzie się zwinąć) i ułatwi nam rozgrywanie ręki przeciwko SB.
    Lol. Mash gra raise for information.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez CGJung0 Zobacz posta
    Lol. Mash gra raise for information.
    wolololololo

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    o, w sumie

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    call Pagano pf oznacza shit lub monstera, na flopie trochę ciężka sytuacja, bo znalazłeś się między młotem a kowadłem...bet SB na takim flopie zazwyczaj oznacza top parę, rzadko coś mocniejszego, bo wtedy zapewne grałby check-raise
    ...masz dwa wyjścia mini 3-bet i jeśli Pagano zrobi call, to turn c/f jeśli nie spadnie K lub 9
    ...lub call

    Turn...izi bet po checku SB...same checki mogą spowodować próbę blefu lub ktoś dobierze do lepszego układu i na river będzie ciężka decyzja

    River
    Raczej call, gdyby SB miał T lub Q raczej by uderzył na turnie lub riverze...tak naprawdę jedynie może być od nas lepszy tylko Pagano, ale jest duża szansa, że po chekach na turnie i riverze chce ukraść pulę

    Gratuluje wyniku