Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 78
  1. #51
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    wszyscy ktorzy chca jechac do wisly dzien wczesniej tj piatek 18 grudnia dajcie mi znac tu na forum albo na priv. jest tam cale mnostwo pensjonatow Willa Stenia - Wisła, w Wiśle tu jest jeden przyklad jak dla mnie calkiem niezle. mysle ze nie ma co za duzo ssuzkac jutro tam zadzwonie i zapytam sie czy maja wystarczajaca ilosc wolnych pokoji jesli tak to kazdy sobie tam zadzwoni i zarezerwuje. pozdro

  2. #52
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    wszyscy ktorzy chca jechac do wisly dzien wczesniej tj piatek 18 grudnia dajcie mi znac tu na forum albo na priv. jest tam cale mnostwo pensjonatow Willa Stenia - Wisła, w Wiśle tu jest jeden przyklad jak dla mnie calkiem niezle. mysle ze nie ma co za duzo ssuzkac jutro tam zadzwonie i zapytam sie czy maja wystarczajaca ilosc wolnych pokoji jesli tak to kazdy sobie tam zadzwoni i zarezerwuje. pozdro
    Ja sie pisze+1, ale chyba wyjazd w czwartek wieczorem? ladujemy tam w piatek z rana i sie regenreujemy bo podejrzewam, ze w pociagu bedzie gruby melanz

  3. #53
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    259
    czwartek wieczorem albo w nocy nie wime jak pociagi beda jezdzily bo podobno rozklad sie zmienia 12.12

  4. #54
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    31
    Az zal jechac tyle drogi i cos nie zobaczyc, pozwiedzac dlatego bedziemy napewno jechac wczesniej albo zostaniemy dluzej.

    To sie nie da tylko na turka pojechac

  5. #55
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez bakubayor Zobacz posta
    wszyscy ktorzy chca jechac do wisly dzien wczesniej tj piatek 18 grudnia dajcie mi znac tu na forum albo na priv. jest tam cale mnostwo pensjonatow Willa Stenia - Wisła, w Wiśle tu jest jeden przyklad jak dla mnie calkiem niezle. mysle ze nie ma co za duzo ssuzkac jutro tam zadzwonie i zapytam sie czy maja wystarczajaca ilosc wolnych pokoji jesli tak to kazdy sobie tam zadzwoni i zarezerwuje. pozdro
    daj znac ja juz im napisalem maila i tez czekam na odpowiedz

  6. #56
    Dołączył
    Nov 2009
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    39
    BAKu i jak tam dowiedziales sie jak z Tymi pokojami? Dzwonic tam czy nie dzwonic?

  7. #57
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    ja dzis zamowilem i jutro wplacam zaliczke zamowilem 14 miejsc (7 gajacych)
    baku
    donmaroso
    sosick
    ja
    aras
    cypis
    i jeszcze jeden moj ziom

    aras i cypis podeslijcie mi swoje nr kom

  8. #58
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wejherowo
    Posty
    31
    A gdzie zamowiles jesli mozna spytac?

  9. #59
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951

  10. #60
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez deleo Zobacz posta
    ja dzis zamowilem i jutro wplacam zaliczke zamowilem 14 miejsc (7 gajacych)
    baku
    donmaroso
    sosick
    ja
    aras
    cypis
    i jeszcze jeden moj ziom

    aras i cypis podeslijcie mi swoje nr kom
    deleo zarezerwuj na 12 miejsc bo ja zarezerwowalem juz sobie indywidualnie