Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 99 z 99
  1. #91
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    11
    Daniel Ptak Poznań

  2. #92
    Wróbel Tomasz/ Mikołów

  3. #93
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    Krzysztof Dąbrowski - Słupsk

  4. #94
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    2
    Platforma powinna sie zastanowic zanim wprowadzi calkowity zakaz gry w pokera, zaklady sportowe i te nieszczesne automaty, bo:
    1.Jezeli sie nie wycofaja z tego pomyslu to straca pare dziesiat jak nie set tysiecy glosow.
    2.Budżet straci pare dziesiat jak nie set milionow rocznie.

    Jak dla mnie to jest tylko robienie z ludzi przestepcow + wyzekanie sie darmowych pieniedzy, bo jak by wprowadzic jakis podatek 10% od wygranych (taki powinien wedlug mnie byc) ale za 19% tez chyba sie nikt nieobrazi to sa darmowe pieniadze dla panstwa. Niestety nasz rzad zawsze szukal pieniedzy tam gdzie nietrzeba a tam gdzie ludzie by sie cieszyli z legalizacji i opodatkowania mogli by wyjsc z szarej strefy itd. to nie trzeba zabronic. Jak sie boja o to ze jakies przekrety typu pranie brudnych pieniedzy ludzie robia to niewidze problemu wprowadzic kontrole przelewow. Przeciez nawet teraz przelewy powyzej 10k$ sa kontrolowane (przynajmniej tak mi kumpel w banku powiedzial) no to co za problem kontroli kasy wyplywajacej i wplywajacej do pokerroomow.

    Podsumowujac jak dla mnie to powinno wygladac tak ze na koniec roku pokerroom ma obowiazek w przypadku polakow wyslac pit z obrotem ZYSKIEM/STRATA tak jak ma to miejsce np. w biurach maklerskich. I taki gracz na podstawie tego pitu wypelnia sobie inny pit i zasuwa do US.

    Sry za bledy i kiepska skladnie ale jestem dysortografem i dyslektykiem ;(.

    OCZYWISCIE DOLACZAM SIE DO PETYCJI
    Ostatnio edytowane przez hip9k ; 02-11-2009 o 15:30

  5. #95
    Dołączył
    Oct 2009
    Przegląda
    Rybnik
    Posty
    65
    Paweł Ryszka, Rybnik

  6. #96
    Paweł Dombrowski
    Bydgoszcz

  7. #97
    Damian Szachowicz Olsztyn