Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: HH na bossmedia

  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    PIsząc wczorajszą litanie do działy gożkie żale, trafiłem na kilka dziwnych rąk. Mam zaznaczone że na tej ręce straciłem 19euro


    Seat 3: HERO (33.73)
    Seat 5: badgerrr1 (13.92)
    Seat 2: Obizoth (12.92)
    badgerrr1 post BB 0.25
    ** Deal **
    HERO [, ]
    badgerrr1 [N/A, N/A]
    Obizoth [N/A, N/A]
    *** Bet Round 1 ***
    Obizoth Fold
    HERO Fold
    *** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 0.00
    Tutaj info o puli brak. Jednak bezpośrednio na stronie pokerromu wyskakuje info o stracie 18 euro podczas tej ręki. Kilka mam takich rąk.

    Mam nadzieje że to tylko jakiś błąd, bo były jakieś historie o znikającej kasie.

  2. #2
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Norma - niestety

    W sumie jeszcze nie miałem dnia gdzie wszystko się zgadzałoby. Średnio 1 na 500 rozdań jest jakoś dziwnie zapisane w HH.

    Czasem mam rozdania zapisane tak jak Ty, czasem coś wygram to mam że przegram.
    Grając kilka k rozdań dziennie nie jestem w stanie potwierdzić historii o znikającej kasie, ale wrażenie takie - może właśnie przez te wpisy w HH na pewno jest. Ale zawsze np jeśli PT pokazuje +100 Euro to na koncie mam +60.

    Support Bossa oczywiście moje zgłoszenia miał w dupie tak jak i Twoje zapewne mieć będzie
    Ostatnio edytowane przez sonix112 ; 07-12-2009 o 19:45

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    No troche mnie zaniepokoiłeś. Zdażało mi sie, że gram powiedzmy 2h i jestem pewny że wychodze coś koło 0, a okazuje sie że jestem 3BI w plecy i nie jestem w stanie przypomnieć sobie jakiegoś większego rozdania. Zwalałem to na karb braku koncentracji i zbyt loose gry i mam nadzieje że mimo wszystko tak właśnie jest. Założyłem ten wątek żeby sie upewnić, że wszystko ok. Była jakaś historia że znikała kasą ze stołów, wiec tutaj też jest taka możliwośc.Mam jednak nadzieje, że to tylko jakies mało istotne błędy.

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Ha, ostatnio dokładnie to samo powiedziałem do kumpla
    Przy krótkiej sesji około 3k rąk WYDAWAŁO mi się że jestem ok 5BI w przód co również potwierdzał kolega. Po zamknięciu stołów było około 0.

    Trochę mnie to martwi, bo support ma to głęboko gdzieś, a ja nie mam tak naprawdę jak udowodnić tego.

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    (...)

    Trochę mnie to martwi, bo support ma to głęboko gdzieś, a ja nie mam tak naprawdę jak udowodnić tego.
    Jak support ma Cie w d... zmien room!

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    po co ?

    Czy support Bossa kiedykolwiek komuś pomógł ? Kwestia przyzwyczajenia.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    po co ?

    Czy support Bossa kiedykolwiek komuś pomógł ? Kwestia przyzwyczajenia.
    Boss ma wiele skórek, no chyba ze piszesz bezposrednio do Boss-a to raczej zlewają graczy.

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    No bezpośrednio, bezpośrednio

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    Cytat Zamieszczone przez Wojtek_112 Zobacz posta
    PIsząc wczorajszą litanie do działy gożkie żale, trafiłem na kilka dziwnych rąk. Mam zaznaczone że na tej ręce straciłem 19euro


    Seat 3: HERO (33.73)
    Seat 5: badgerrr1 (13.92)
    Seat 2: Obizoth (12.92)
    badgerrr1 post BB 0.25
    ** Deal **
    HERO [, ]
    badgerrr1 [N/A, N/A]
    Obizoth [N/A, N/A]
    *** Bet Round 1 ***
    Obizoth Fold
    HERO Fold
    *** Showdown *** : Rake: 0.00 Total Pot: 0.00
    Tutaj info o puli brak. Jednak bezpośrednio na stronie pokerromu wyskakuje info o stracie 18 euro podczas tej ręki. Kilka mam takich rąk.

    Mam nadzieje że to tylko jakiś błąd, bo były jakieś historie o znikającej kasie.
    Mocne. Zwlaszcza że efektywne stacki były mniejsze niż te 18 €

  10. #10
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    No to sie zgadza. Tylko że nie wielkie ma dla mnie znaczenie, czy błąd jest przy stackach 5E, czy 50 E. Ręki 92 i tak bym nie grał, a jeśli już to strate 19 E pewnie bym kojazył.