Strona 89 z 110 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1098
  1. #881
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez WojtasPolak Zobacz posta
    pierwszy

  2. #882
    Witam!

    Przymierzam się przed świętami do kupna monitora, jednak po przejrzeniu kilku ostatnich stron mam niezły mętlik w głowie.

    Mam takiego lapka: Vobis.pl - Wyprzedaż - Notebook Toshiba A300-15I T2370 15.4" 2GB 200GB ATI VHP

    nie będzie żadnych problemów z konfiguracją, jakieś preferencje do tego lapka, etc?

    Monitor LCD BenQ V2400W - porównanie cen w sklepach
    ten będzie ok? czy może jakiś inny?

    z góry thx za poradę

  3. #883
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jaki monitor byście polecili mi do grania 9 stolików sh na bm? Niby 30 calowy wydaje się optymalny ale wolałbym coś mniejszego żeby nie męczyć wzroku i ogarnąć ekran

  4. #884
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    Jaki monitor byście polecili mi do grania 9 stolików sh na bm? Niby 30 calowy wydaje się optymalny ale wolałbym coś mniejszego żeby nie męczyć wzroku i ogarnąć ekran
    A to inne monitory pasują do gry 9 stołów fullring a inne do 9 shorthanded??
    Dobre...

    A jeszcze jedno, co jeśli te 9 stołów sh miało by być na ipoker a nie bm???

  5. #885
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    ipoker nie złożyło mi takiej dobrej oferty więc pytam o bm... Z tego co wiem na ipoker są inne stoliki niż na bm.

  6. #886
    Tatiana wracaj na ftp!! chyba nie zamierzasz zostać rakeback pro?

  7. #887
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    ftp mi podpadło dając mi -400$ rb:P Wolę grać na roomie na którym nawet ludzie z tego forum sobie dają radę i dostawać za to olbrzymi rake back:P

  8. #888
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    Nie wymyśliłeś, wiekszośc producentów monitorów korzysta z matryc samsunga, chocby firma eizo uważana powszechnie za produkująca najlepsze monitory na świecie. No ale sama matryca to nie cały monitor, więc na jakośc wyswietlanej grafiki oraz jakośc całego monitora wielki wpływ ma cała pozostała elektronika (2 te same matryce a obraz zupełnie inny) . Dla tego nie mówi i nie pisze się o konkretnych matrycach tylko o konkretnych monitorach i ich producentach.
    Akurat Eizo nie wkłada do swoich monitorów tych samych co inni producenci. Wkładają 10 zamiast 8 bitowe i dlatego są o wiele droższe.

  9. #889
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez Kwasss Zobacz posta
    Nie wymyśliłeś, wiekszośc producentów monitorów korzysta z matryc samsunga, chocby firma eizo uważana powszechnie za produkująca najlepsze monitory na świecie. No ale sama matryca to nie cały monitor, więc na jakośc wyswietlanej grafiki oraz jakośc całego monitora wielki wpływ ma cała pozostała elektronika (2 te same matryce a obraz zupełnie inny) . Dla tego nie mówi i nie pisze się o konkretnych matrycach tylko o konkretnych monitorach i ich producentach.
    Akurat Eizo nie wkłada do swoich monitorów tych samych matryc co inni producenci. Wkładają 10 zamiast 8 bitowe i dlatego są o wiele droższe.

  10. #890
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Ale co miałoby być 10cio bitowe?