Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Mysle, ze program dal taki wynik bardziej ze wzgledu na shortstacki przy stole.
    czyli na shorta weższy zakres pushowac ?

    na pewno to nie był bubblu, z wysokoscistacków wnioskuje ze zostalo jeszcze okolo 18osob, 7 płatnych, a wiec izi call ?

  2. #12
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez PreStiaCzeK Zobacz posta
    jesli chodzi o wizarda to range ustawiasz sam a nie dajesz avg. przeciez kazdy gracz gra inaczej jeden moze tu pushowac 22+AT+ inny 55+AJ+ a w tej sytuacji avg. range jaki bym dał to 77+ ATs+ AJ+
    AK przeciwko temu range'owi ma 60% equity wiec easy call
    nie używam statystyk, bo mi nie działają dla MTT i SNG ;/ więc muszę jakoś uśrednić zakres, zwlaszcza ze multitabluje i nie ma czsasu na ready i obserwacje. poza tym akurat w tym przypadku dużo przestawiałem w zakresach i wyniki były bardzo podobne
    Ostatnio edytowane przez glowica32977 ; 07-12-2009 o 14:13

  3. #13
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez glowica32977 Zobacz posta
    czyli na shorta weższy zakres pushowac ?
    Nie. Jesli jestes na bubblu albo blisko, a w turnieju sa shorty to mniej niz zwykle oplaca sie callowanie pushow. Szczegolnie, jesli villainem jest wiekszy stack od ciebie. Co za tym idzie trzeba pushowac z wiekszym zakresem.

    na pewno to nie był bubblu, z wysokoscistacków wnioskuje ze zostalo jeszcze okolo 18osob, 7 płatnych, a wiec izi call ?
    Nie wiem jak ten sngwiz to liczy, ale tak daleko od bubbla to chyba rzeczywiscie call. Probowales bez tego limpera obliczyc?

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez rusolis Zobacz posta
    Nie. Jesli jestes na bubblu albo blisko, a w turnieju sa shorty to mniej niz zwykle oplaca sie callowanie pushow. Szczegolnie, jesli villainem jest wiekszy stack od ciebie. Co za tym idzie trzeba pushowac z wiekszym zakresem.



    Nie wiem jak ten sngwiz to liczy, ale tak daleko od bubbla to chyba rzeczywiscie call. Probowales bez tego limpera obliczyc?
    tak, limper tu nic nie zmieniałł , zakres pozostawał ten sam. ogólnie nawet zabawy z rozszerzaniem zakresów villaina praktycznie nic nie zmieniało. z tego co pamietam jedynie przy bardzo luznym rangu, push range zwiekszył sie do jj+

  5. #15
    Masz 10BB i pytasz czy callowac z AK ? ...

  6. #16
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez lorealstudiomix Zobacz posta
    Masz 10BB i pytasz czy callowac z AK ? ...
    raczje miałem na myśli czemu sngwiz mi tak zawezil range.

    ps. oczywiscie sprawdziłem, niestety sesja nalezala do tych traguznych i kilkanascie z rzedu z rzedu 70/30 przegrane :P tym razem versus ATo :P

  7. #17
    wklej jeszcze raz do wizarda i daj kolesiowi push range 30%, wróć z odpowiedzia i pomyslimy dalej : )

  8. #18
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    wklej jeszcze raz do wizarda i daj kolesiowi push range 30%, wróć z odpowiedzia i pomyslimy dalej : )
    30%? to chyba zbyt luźny zakres

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    152
    To oblicz najpierw w sngwiz jaki zakres open pushowac z SB. Wg mnie 30% co najmniej.