Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ilu regów max?

  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    459
    Na Ongame widac kropki, ktore sobie zaznaczyles

  2. #12
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    118
    Dobre

  3. #13
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Głogów
    Posty
    387
    ps jakies kolorki wprowadzil, pomaga to komus w sitach? w lobby turniejowym sa widoczne kolorki?

    ja gram 2-table sity i juz przy 5-6 regach gra jest malo przyjemna

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    tak kolorki pomogly, kobiety zaznaczam sobie na rozowo i zawsze sie tam dosiadam;d

  5. #15
    o tym jednym fishu to powtarzam co na filmiku z sngicons uslyszalem, byl jakis sit za 1000$ i zapisal sie koles team pokerstars pro, ktory wg autora byl zdecydowanie slabszy od regow i dlatego koles sie zapisal do gry bo wg niego to juz starcza

    rado nie wiem jak na 60tkach, ale przeciez na 38 jest tyle donkow i randomow ze mozna prawie zawsze w ciemno grac, moze jest z jedna godzina dziennie w ktorej bedzie za duzo regow, ale reszta czasu jest eazy

  6. #16
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    @indy - nie jestem do końca przekonany do słuszności takiego rozumowania, ogólnie pewnie jakieś przybliżenie to daje, ale nie da się wprost tego tak obliczyć. Myślę, że tak naprawdę można tą kwestię sprawdzać co najwyżej empirycznie i traktować wyniki jako wskazówkę i nic więcej. Sprawa jest w sumie bardzo złożona Np. masz 2 graczy z roi 5%, ale jeden w ogóle nie stosuje tableselection a drugi robi to bardzo uważnie - ten pierwszy jest na pewno dużo lepszym graczem, ale przecież trudno żeby przeprowadzać takie analizy przed każdym sitem.
    Gdybyśmy traktowali Twój sposób jako jakieś przybliżenie, to teoretycznie jeśli masz stół o średnim roi 0 (np. 4x 0%, 3x 5%, 1x -5%, 1x -10%), to przy tym stole przy własnym ROI 5% będziesz trochę przegrywał (jakieś -3%). Ale sprawa raczej tak nie wygląda, bo przecież na ROI pozostałych graczy też taki skład stołu wpływa.
    Ciekawe by było, gdyby ktoś kto używa jakiegoś*trackera i ma dużą próbkę sprawdził to filtrując po średnim ROI stołu/ilości wygrywających graczy - mając dostęp do bazy powinno się to dać wyciągnąć w miarę prostym zapytaniem sql.

    @8dyb8 - jeden fish na mocnym stole raczej na pewno nie wystarczy, nawet uwzględniając że na 1k rake jest mały.

  7. #17
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Wooysiah nie twierdzę absulotnie że moja teoria jest słuszna, ale akurat argument z rakeiem jest nie trafiony wg mnie - można po prostu zwykłe ROI przeliczyć na ROI gdyby nie było rake'u, wtedy te rejki co są 12%, 8%, 7% ... -8%, -14%, wynosiłyby +10 względem samych graczy, czyli 22%, 18%, 17$ ... +2%, -4%, no i na podstawie tego wyliczyć można swoją przewagę względem średniego, po czym odjąć 10%.

  8. #18
    bosynurek Guest
    imho to z regami po prostu grasz inaczej niz z pierwszy raz na oczy widzianymi to jest sytuacja ze on wie ze ty wiesz ale tez nie zawsze bo nie wszyscy sa i tak na plus