Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 32
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Komentarz był bardzo fajny. Szacun dla Doliego za zachowanie przytomności umysłu przez tyle godzin.

    Gdy rano (6.45) włączyłem (z ciekawości...) tv i zobaczyłem, że ciągle jeszcze grają i że od 1-ej, gdy wyłączałem telebździdło, odpadło raptem trzech (!) graczy, to tak mi przyszło do głowy, że struktura jednak była trochę zbyt przyjazna.

    Wielkie brawa dla Eurosportu. I czekamy na więcej

  2. #12
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    hm... nie wiem czy to moja fanaberia, ale... nie tyle co byl [komentarz] 'fatalny', jak ktos wyzej napisal, ale ja bym oczekiwal bardziej rzeczowego komentu, tzn wszystko co oni mowili, ja wiedzialem :P... oczywiscie bili na glowe WSOP 2007 w C+ i Unibet.
    Co do ang comentu, nie wiem czego przedmowcy w nim brakowalo... moze znajomsc ang nie pozwolila na pelne zrozumienie komentatorow? wprawdzie sluchalem ich moze prze 10 min lacznie, ale byli bardzo spoko. IMO.

    jakas nadzieje dla 'televised poker' ten turek dal, jednak mozna zrobic relacje live z kartami :P

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    Skoro oglądałeś do końca, o której się skończyło?
    Co do komentarza przy zagraniu Rossiego, to na końcu przecież powiedzieli że dobre zagranie. Wczesniej mieli wątpliwości bo Gio z FH się modlił a co dopiero z setem
    musieli tak powiedziec, wkoncu sie podwoil.

    ale ogólnie to zajebiscie mi sie podobal televised poker na zywo
    Ostatnio edytowane przez stelmach ; 23-11-2009 o 14:43

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    Co do ang comentu, nie wiem czego przedmowcy w nim brakowalo... moze znajomsc ang nie pozwolila na pelne zrozumienie komentatorow? wprawdzie sluchalem ich moze prze 10 min lacznie, ale byli bardzo spoko. IMO.
    tak, tak.. porownuje do Chada Normana i Gabe'a Kaplana, bo słabo rozumiem innych. o.O
    brakuje mi profesjonalnego komentu, jako fan pokera-amator, to co mowili to same banaly.

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Cytat Zamieszczone przez gandalfini Zobacz posta
    jakas nadzieje dla 'televised poker' ten turek dal, jednak mozna zrobic relacje live z kartami :P
    Oby tylko oglądalność dopisała.
    Tak na marginesie, to ten ft moża porównać czasowo z Wsop EU z 2008, tam chyba samo HU trwało 8 godzin......chociaz gdyby Gio i ten drugi Pan w białej koszuli doszli do HU myśle że rekord został by pobity

  6. #16
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    Cytat Zamieszczone przez stelmach Zobacz posta
    musieli tak powiedziec, wkoncu sie podwoil.
    a jak ja sie PODWOJE po pf limp-raise/4bet AI do murka, z 72o i spadnie mi runner-runner flush do dwojki , to tez to bedzie dobre zagranie?

    Cytat Zamieszczone przez stelmach Zobacz posta
    tak, tak.. porownuje do Chada Normana i Gabe'a Kaplana, bo słabo rozumiem innych. o.O
    brakuje mi profesjonalnego komentu, jako fan pokera-amator, to co mowili to same banaly.
    dokladnie tak samo bylo w PL, a ang uzywali chociaz takich pojec jak np. value bet. Zaznaczam, ze nie mam nic do tego komentu, po porstu nie widze gdzie ang byl gorszy.

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez stelmach Zobacz posta
    ale dodam, że nasi komentatorzy byli lepsi od angielskich (mam cyfrowy Eurosport, wiec moglem sobie przelaczyc i porownac). angielscy to juz wogole kary godni..
    ale poprzeczka postawiona przez Gabe'a Kaplana, czy Normana Chada jest poprostu bardzo wysoko postawiona.
    Chyba cięzko porównać kilku godzinny komentarz na żywo, do tego co robią z N.Ch. & L.McE na WSOP. Tam mają szansę na przygotowanie, naście dubli, ludzi do pomocy itp., itd., etc., więc ... To można najwyżej porównać do relacji z EPT, czy z tegorocznego WSOP. Może nie było idealnie, ale trening czyni mistrza (liczymy na Eurosport). Szacunek za wytrzymanie na posterunku tyle godzin.

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez shaggyr Zobacz posta
    Chyba cięzko porównać kilku godzinny komentarz na żywo, do tego co robią z N.Ch. & L.McE na WSOP. Tam mają szansę na przygotowanie, naście dubli, ludzi do pomocy itp., itd., etc., więc ... To można najwyżej porównać do relacji z EPT, czy z tegorocznego WSOP. Może nie było idealnie, ale trening czyni mistrza (liczymy na Eurosport). Szacunek za wytrzymanie na posterunku tyle godzin.
    to prawda.

  9. #19
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    ja ogladalem chyba do konca okolo 8-9 rano pasqoulailililini wygral tak mi sie wydaje widzialem tylko jak w heads up rossi podwoil z 94 trafil dwie pary. potem blefowal wiem ze mial pare trojek nadzial sie na strita pasqouqallilililiiniego i chyab koniec bo pojawil sie reporter eurosportu obok stolu.
    Pilkarz rossi by dal rade ale ze zmeczenia(tak mi sie wydaje i komentatorzy tez tak to tlumaczyli)zrzucil A2 przy flopie A x 2 i podbicu pasqualininniniego.

    Ogolnie mega szacun za akcje dla Doliego i Kalety

  10. #20
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    No prawde mowiac, to bylo lekko hardkorowa relacja , od 21 do 8:30 z tego co pamietam, praktycznie z jedna 15 minutowa przerwa przed 8

    Co do komentarza, moze rzeczywiscie czasami zbyt trywialne stwierdzenia sie pojawiaja, ale warto wspomniec ze czesto ogladaja to tez ludzie, ktorzy nie siedza w pokerze tyle co my i gutshot, outy, pozycja to dla nich moga byc jakies magiczne slowa i raczej wypada powiedziec co i jak dzieje sie na stole, jakie sa opcje itd. .

    Jakby nie bylo, jak macie jakies wskazowki, propozycje to prosze smialo pisac