Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: deucescracked

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    Z tego co czytałem na dc filmy można spokojnie pobierać i oglądać np na ipodzie, próbował ktoś już?
    Ja ogladam na iPhonie. Wystarczy sciagnac filmik w formacie mp4. Poza tym zawsze mozna przekonwertowac. Tylko pamietaj na takim malym ekranie kiepsko szczegoly widac.

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez Heypoker Polska Zobacz posta
    Czy na DC po upływie miesiąca dostęp automatycznie jest wyłączony czy pobierają opłatę za następny miesiąc? Jest jakiś "okres wypowiedzenia" ?
    Jezeli nie zrezygnujesz oplata jest pobierana automatycznie z gory za kazdy miesiac. Zrezygnowac natomiast mozesz w kazdej chwili, wtedy konto jest wazne do ostatniego oplaconego dnia.

  3. #23
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Dzęki wielkie

    muszę się po ostatnich niepowodzeniach lekko podszkolić.

  4. #24
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Da się płacić kartą netellera?

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Na pewno da sie wirtualna. Zwykla pewnie tez

  6. #26
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    353
    Witam,

    odświeżę temat kolejny raz. Wykupiłem abonament na DC i zastanawiam się za co się zabrać. Zaczynam grać SH i interesujące mnie stawki to głównie NL50 i NL100. W wątku przewinęły się już następujące propozycje:
    - seria JFisha (ale to NL600)
    - Turning the corner
    - King for a day
    - FooxwoodsFriends
    - Coaching tree

    Czy możecie coś jeszcze dorzucić do tej listy? Najlepiej z interesujących mnie stawek? Może polecacie jakieś inne serie wprowadzające gracza w świat SH??

    Z góry dzięki za propozycje.
    Pozdrawiam

  7. #27
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    22
    zacznij może od Haj School - nie musisz oglądać całego, ale epizody które cie mogą zainteresować (np. jak czerpać najwięcej z ogladanych filmików)

    Z serii dotyczących teorii mogę ci polecić Math of NL, Hand Readers, serie Tommego Angleo
    co do samego NL to na pewno:
    -Micro NL grinder
    -Unconventional Wisdom (chociaż to bardziej dla NL 200) i Remix
    -Duck Soup - w wiekszości dotyczy wyższych stawek, ale mimo wszystko warto oglądnać
    - praktycznie wszystkie video sthief09
    - Coaching Tree - jest naprawdę genialne
    - przejrzyj sobie Ghost, Mentor, Late Night Coaching with Joe Tall i wybierz interesujące cie stawki

    Jeżeli będziesz chciał poglądać akcje z wyższych stawek to masz Krantz, FooxwoodsFiend (mój ulubiony coach z DC), whitelime itd. Ich video warto oglądać niekoniecznie po to żeby przenościć zagrania z NL 1k+ na NL 50, ale żeby zobaczyć jak myślą na temat pokera i dzięki temu się rozwijać.

  8. #28
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    ja polecam szczególnie:

    Tommego Angleo - Eight path to poker enlightenment

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez jekus Zobacz posta

    Tommego Angleo - The Eightfold path to poker enlightenment
    this.

  10. #30
    To co najbardziej mi pomogło to:
    - Unconventional Wisdom
    - Omakase NLHE
    - Paralleles 1/2