Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    W pokera wiekszosc gra dla pieniedzy, a jak robisz przysluge, nawet nieznajomemu, nie musisz z niego wyciskac jak z cytryny...

    Pozdrawiam

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    przeciez sam chciał to co to jest zle?

  3. #23
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    Czasami ludzie nie znajac wartosci uslugi oferuja zbyt duze wynagrodzenie, nieadekwatne do czasu i wysilku wlozonego w wykonanie zadania.

    Pozdrawiam

  4. #24
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Widzę, że robi się burzliwa dyskusja na mój temat. Zapewniam, że nie próbowałem z nikogo wyciskać jak z cytryny. Właściwie, to pisząc do latoszek_1206, wcale nie spodziewałem się, że na tym zarobię. Byłem bardziej ciekaw w jaki sposób chce mnie oszukać, deklarując wcześniej, że przelewa pieniądze jako pierwszy?! Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyślałby, na samym początku, że transakcja dojdzie do skutku. Sam byłem w szoku jak przelew do mnie dotarł.

    Czy to moja wina, że gość zamieścił taką ofertę i z niej skorzystałem? Miałem grzecznie podziękować jak sam z siebie przelewał mi kolejne 100zł? Rozumiem, że wy zawsze odmawiacie, gdy ktoś chce wam coś dać praktycznie za darmo..

    Jeszcze co innego, jakby to był mój znajomy. Wtedy bym grosza nie wziął za taką przysługę.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 09-11-2009 o 22:47

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    easy money

  6. #26
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez Barry Zobacz posta
    easy money
    Ciekawe dla kogo ?

    Jakoś nie miałbym ochoty udzielać komuś informacji o swoim emailu
    podpietym do Netellera i pewnie do wielu pokerromów,
    a z pewnością nie sprzedewałbym tych informacji za 200 PLN.

    pzdr

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    102
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Widzę, że robi się burzliwa dyskusja na mój temat. Zapewniam, że nie próbowałem z nikogo wyciskać jak z cytryny. Właściwie, to pisząc do latoszek_1206, wcale nie spodziewałem się, że na tym zarobię. Byłem bardziej ciekaw w jaki sposób chce mnie oszukać, deklarując wcześniej, że przelewa pieniądze jako pierwszy?! Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyślałby, na samym początku, że transakcja dojdzie do skutku. Sam byłem w szoku jak przelew do mnie dotarł.

    Czy to moja wina, że gość zamieścił taką ofertę i z niej skorzystałem? Miałem grzecznie podziękować jak sam z siebie przelewał mi kolejne 100zł? Rozumiem, że wy zawsze odmawiacie, gdy ktoś chce wam coś dać praktycznie za darmo..

    Jeszcze co innego, jakby to był mój znajomy. Wtedy bym grosza nie wziął za taką przysługę.
    nawet 16 e? to bylbys w plecy

    a na powaznei transakcja uczciwa, nie widze tutaj braku moralnosci z jakiejolwiek strony. Zazdrosc przemawia prze was i tyle

  8. #28
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez pokerstars Zobacz posta
    Ciekawe dla kogo ?

    Jakoś nie miałbym ochoty udzielać komuś informacji o swoim emailu
    podpietym do Netellera i pewnie do wielu pokerromów,
    a z pewnością nie sprzedewałbym tych informacji za 200 PLN.

    pzdr
    Co komuś da mój adres mailowy? :O Będzie próbował złamać hasło metodą brute force? :P

    Zapewniam, że mam skomplikowane hasło, które nie składa się tylko z cyfr i liter.

    Podejrzane maile i linki do stron phishingowych omijam z daleka.
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 10-11-2009 o 14:00

  9. #29
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez echobike Zobacz posta
    Co komuś da mój adres mailowy? :O Będzie próbował złamać hasło metodą brute force? :P

    Zapewniam, że mam skomplikowane hasło, które nie składa się tylko z cyfr i liter.

    Podejrzane maile i linki do stron phishingowych omijam z daleka.
    zlozy zlecenie stale majac Twoj nr konta i od teraz to Ty bedziesz oplacal jego rachunki

    siiick...