Strona 12 z 24 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 237
  1. #111
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    6

    I'm all in ;]

  2. #112
    gratulacje dla Romka, bo pokonac wczoraj Wiktora (jego farta) bylo niewykle trudno, ale sie udalo. Niestety bede mial o zielonego/czerwonego zetona (pózniej zwanego również talizmanem) mniej od Wojtka w mastersie co mnie bardzo martwi:P
    Ostatnio edytowane przez mielonek ; 18-11-2009 o 13:02

  3. #113
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    No panowie tabeleczki zrobione

    przypominam

    PRE-MASTERS odbedzie sie w niedziele 22.11.2009 o godzinie 20:00 wpisowe 40zl

    MASTERS odbedzie sie sie we wtorek 24.11.2009 o godzinie 20:00 wpisowe 40zl

    zamieszczam rozpiske
    Załączone pliki Załączone pliki

  4. #114
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    A nie da się czegoś zrobić z datą premastersa? Bo będę w tym Zakopanym i wrócę późnym wieczorem w poniedziałek....

  5. #115
    dość kłopotliwa sytuacja, dodatkowo w poniedziałek 23 listopada, 10 z nas grać będzie, dzięki tobie jaco, turniej ligowy na unibecie o wejściówkę. dasz rade go zagrać? problemem przełożenia pre mastersa, będzie brak alternatywnego terminu. kiedy wyjeżdzasz na turniej do zakopanego?

  6. #116
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Jadę w piątek rano, a wracam w poniedziałek wieczorem. Czy zdążę na turniej na unibeciie? Wszystko zależy od tego czym będę wracał, bo jeśli PKP to raczej ciężko ale może znajdzie się jakiś alternatywny transport.

  7. #117
    czyli pozostaje ewentualnie czwartek, kiedy mozna zorganizowac pre mastersa w wersji alternativ. skontaktuj sie z wojtkiem i z nim to przedyskutuj. im wczesniej to zrobisz tym wieksze szanse ze uda sie zorganizowac przelozenie turnieju. 12 tygodni gralismy o wynik, wiec szkoda abysmy pre masters grali zdekompletowani dzialaj !!

  8. #118
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Ja to zawsze mam kłopoty z tym premastersem, w pierwszej edycji też mi termin nie pasował-nie zagrałem, w drugim termin pasował, ale zabrakło mi jednego punktu, teraz znowu termin hehe, chyba nie dana mi jest owa przyjemność.
    A może, premasters wtorek, masters czwartek? Oczywiście dramatu nie będzie jeśli zagracie beze mnie.

  9. #119
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    6
    jak wyglada podzial nagrod w zaleznosci od zajetych miejsc w mastersie?

  10. #120
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    314
    Hmm problem jest taki ze Na mastersa ktory ma sie odbyc we wtorek dwie osoby juz przelozyly sobie prace i beda we wtorek ready

    Wlasnie dlatego termin byl ustalony na poczatku ligi zeby wszyscy dali rade sie dopasowac Z calym szacunkiem i ogromem sympatii do ciebie drogi Jacku wybrales zakopane i sie nie dziwie:P tez bym wybral heh Gdyby osoby z mastersa powiedzialy ze im nie pasuje to wtedy OK przelozony by zostal masters a co za tym idzie bylby czas na premasters Jak sie uprzesz Jacku no to mozemy przelozyc ale wydaje mi sie ze nie powinnismy