Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 78910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 95
  1. #81
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Ale jak to mówią : bez pracy nie ma kołaczy
    I dlatego pracuję, a nie gram w pokera

  2. #82
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    W pokera to Ty nigdy nie zagrasz.

  3. #83
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    W pokera to Ty nigdy nie zagrasz.
    Och, cięta riposta, ała!

  4. #84
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    @Karlos - gdy przechodziłem na Bossa to rozmawiałem z osobami, które mogły załatwić dobry rb i wyszło, że gdzieś tam był dobry ale już nie ma a gdzieś tam za niedługo bedzie dobra oferta no i w końcu wziąłem PG (długi czas na wyrobienie bonusu). Jak wyrobię a jednocześnie wytrzymam na Bossie to pewnie bede chciał zmienić room na jakiś z lepszym rb, aczkolwiek chciałbym żeby to był room w miarę znany bo nie zamierzam grać w jakimś krzaku który może w każdej chwili zwinąć interes, paść, czy mi kasy nie wypłacić.

    @Sonix - sorry ale gdzie ja napisałem że poziom na Bossie jest zbliżony do PS na NL25?? Pisałem o rake. Oczywiście że na PS jest poziom jest wyższy.

    @Ciocia CoCa - z moich obliczeń wynika, że masz winrate rzędu 5ptbb. Na tych stawkach spoko, ale bez rewelacji więc dziwny nie jesteś Złapiesz jakiś downswing, trochę stracisz i w dłuższym okresie wyjdzie Ci np. 2-4ptbb. Dla porównania ja na UB na NL10 po ponad 70k miałem 6ptbb (był tam downswing który mi trochę winrate spierdolił). A standardowo to miałem passy gdzie przez 20k jechałem na 7-9ptbb.

    Tak poza tym to zastanawiam się nad tym co np Woland mówił o tym graniu z rb. Ile wynosi rake na NL100? Średnio 3ptbb/100 rozdań? Zatem możemy dostać powiedzmy koło 1.5ptbb z rb. Jeśli z gry trochę przegrywamy to na czysto dostajemy 0.5-1ptbb co odpowiada 5-10ptbb na NL10. To jaki jest sens tak grać skoro np ja na NL10 robię te 6ptbb z gry, do tego z bonusów / rb dodatkowo ze 2ptbb i razem wychodzi koło 8ptbb czyli podobnie. A wystarczy znacznie mniejszy bankrol (mniej zamrożonej gotówki) no i NL10 to o wiele mniejsze wahania i swingi. A, ze ja nie jestem uważany za dobrego gracza to ktoś inny pewnie zarobiłby na NL10 jeszcze więcej.
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 13-11-2009 o 20:42

  5. #85
    lol co wy tak wszyscy piszecie ze poziom na PS jest wyzszy :O wystarczy grac o DOBRYCH porach, a nie o 19 CET. Im wiekszy room tym wiecej fishow, granie o dobrych porach = jeszcze wiecej fishow = najslabszy poziom.

  6. #86
    Który PR Waszym zdaniem najlepiej nadaje się dla gracza NL 10 ? (osobiście gram na PS)

  7. #87
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    to zacnie, że nie odczuwasz różnicy w poziomie ale nadal nie widze sensu grania w roomie gdzie nie masz rb.

  8. #88
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Cytat Zamieszczone przez 8dyb8 Zobacz posta
    lol co wy tak wszyscy piszecie ze poziom na PS jest wyzszy :O wystarczy grac o DOBRYCH porach, a nie o 19 CET. Im wiekszy room tym wiecej fishow, granie o dobrych porach = jeszcze wiecej fishow = najslabszy poziom.
    No nie każdy akurat ma ochotę / czas grać o dobrych porach :P

    Ale pomijając to - fakt, dużo graczy i tym samym nawet jeśli jedynie 10-20% stołów to stoły, gdzie poziom niski, to te 10-20% stanowi więcej niż 100% w niejednym roomie. Ale jest problem: do tych stołów są kolejki rzędu 2-10 osób. Tak więc powodzenia - nawet jak się doczekasz to skład stołu bedzie zupełnie inny i inne staty.

  9. #89
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Jeśli ktoś nie widzi różnicy między poziomem na psie a innych roomach to niech zapyta kilka naszych gwiazd forumowych, które na psie dostawały łomot na nl50 nawet.

  10. #90
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Cytat Zamieszczone przez AdamBB Zobacz posta
    do tych stołów są kolejki rzędu 2-10 osób. Tak więc powodzenia - nawet jak się doczekasz to skład stołu bedzie zupełnie inny i inne staty.
    Hint: własnoręczne zakładanie stołów.
    +EV