Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: AKs NL10

  1. #1
    Gracz A przed chwila usiadł do stolika ze stackiem 20bb na UTG. Gracz B stack około 80bb na BB. Raczej solidny gracz, chociaż kilka rozdań temu pushował preflop bez wcześniejszych podbić. Po prostu wrzucił stacka, ale nikt nie sprawdził. Mój stack to około 100bb. Nie rozegrałem na tym stole jeszcze żadnego spektakularnego rozdania. Rozgrywka na NL10.

    A call 0,10
    Ja bet 0,40 with AhKh
    Sb fold
    Bb Gracz B call 0,40
    A fold
    pot 0,95

    Flop AsTs8h
    B bet 0,30
    Ja raise 1,50
    B call
    pot 3,95

    Turn Jh
    B check
    Ja check
    pot 3,95

    River 5s
    B bets 3,00
    JA fold

    Wydawało mi się że tak na prawdę nic tu nie bije.
    Z góry dzięki za pomoc w analizie.

  2. #2
    po co reisujesz flopa skoro nie betujesz Turna. jesli chcesz rozgrywac to pasywnei to nei raisuj flopa tylko call check behind turn i call riv. ale wydaje mi sie ze lepiej by bylo betowac Turna za 2,5$ przy callu gracza B i 3 piku na Riv. masz easy fold jego beta bo prawdopodobnie skompletowal drawa. bez beta na Turnie nie wyciagasz calego value z Twojej reki

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    465
    Po co check behind turn na drawowatym stole. Chroń ręke! CHeck na river. Jak betuje river to wiesz, że ma kolor. A czekując po rejsie na flopie wykazujesz słabość. I on może tak to pojąć. Więc jesli po twoim czeku na turnie on betuje river to nie wiesz czy ma kolor czy cie blefuje. Prosta sprawa.