Strona 8 z 21 PierwszyPierwszy ... 67891018 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 203
  1. #71
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Widzę, że AK na WLP ma magiczną moc......... Naprawdę, mega słabe zagranie Sobol... Dla mnie to easy fold.


    JD moze i racja ale jak mawia AArtino "na WLP AK sie nie zrzuca "
    A tak bardziej serio. Grając z UTG przy BB 150 za 625 to raczej albo jest to mega blef i wtedy zrzucam po każdym raise, albo reprezentuje na tyle silną rękę( wg mnie gracz tak betujący powinien mieć cos ok: AK, AA, KK ew AQs) ze 1 call za 625 gdyby jakiś był jest dla mnie lepszy niz 2 calle po powiedzmy 300 czy 350 gdzie mogłby ktoś wejsć z przykladowo 66, KQ, itp( i potem każdemu następnemu mogło by sie coraz bardziej opłacać przez co moja ręka mogła by być już nie taka dobra, .Jak pytałes sie ile mam jeszcze to już wtedy wiedziałem że sprawdze ew Twojego AI (fakt że za szybko się wyrwałem z powiedzeniem call) Ciebie oceniałem na blef lub na pare (fakt nie na damy ale też nie na AA KK, wiec wiedziałem że w najgorszym wypadku mamy CF) to tyle jeżeli chodzi o moje zagranie (no i miałem przeczucie że nie przegram i że chyba jednak jestem z przodu choć jak mówiłem myślałem też o parze, ale pewnie na EPT bym tego nie zrobił (i wyprzedzając możliwą ripostę z Twojej strony.. "Wiem że z taką grą to nawet się na "Dom zrdojowy Open" nie dostane nie wspominając o EPT (no chyba ze się wkupie )

    Do wtorku.
    Ostatnio edytowane przez soobol ; 12-11-2009 o 10:42

  2. #72
    Wtrącę swoje 3 grosze, choć może nie powinienem bo mój staż pokerowy w porównaniu z Waszymi jest dość nieweielki. Na WLP jest mnóstwo świetnych zagrań jak również mnóstwo słabych do których i ja się przyznaje np.moje sprawdzenie Piotra AI gdzie trafiam A na river i zabieram sporą pulę która mi się nienależała. Ale na ostatnim turnieju byłem świadkiem jak np.JD trafiając strita zostaje postawiony przez Rufio na AI(Rufio ma kolor) i też nie potrafi zrzucić. Często słyszę jak dobrzy gracze grają allin mówiąc: macie tam jeszcze miejsze na Taju? Tym samym tłumaczą swoje słabe lub bardzo ryzykowne zagranie tym że chcieli odejść szybko od stołu. Więc jak należy traktować ten turniej, jak EPT i grać mega książkowo?
    Czy na dużym ryzyku i agresji, tłumaczą ewentualnie że się mi spieszyło lub chciałem pograć w robale?
    Myślę że wiele osób gra miksując powyższe style i ciężko mież do nich o to pretensje.

  3. #73
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Ja myślę że wiele osób gra te turnieje for fun. Zresztą łatwo można policzyć matematycznie że po prostu nie opłaca im się ich wygrywać. W turnieju turbo jakim jest WLP też bym nie zrzucił AK.

  4. #74
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa i okolice
    Posty
    32
    a mi się udało na ostatnim wlp AK zrzucić preflop i dobrze wyszło, bo na bordzie jaki się ukazał bym popłyneła z dwoma parami do seta A - także nie ma co generalizować
    Pytania o miejsce na Taju sa faktycznie fenomenalne - można nimi wszystko wytłumaczyć
    dokładając swoje 5gr - dziekuje wszystkim za świetną zabawe - dawno się tak wyśmienicie nie bawiłam - i przede wszystkim dziękuje za wyrozumiałość

  5. #75
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    Cytat Zamieszczone przez budzior Zobacz posta
    A co wygrales? :P Nie podobalo mi sie jak zagrales z 66.


    ej to bylo zagrane nie pod gracza tylko pod dana reke, wszyscy wiedza ze z 66 na reku trafiasz karete lub co najmniej seta

    dodam ze w poblizu musi byc MMP....

  6. #76
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    105
    ja KK na WLP czujnie zrzucam...

  7. #77
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    LOL, Lavaredo, same dobre przypadki

    Zapomniałeś dodać, że ten wtorek, może i nawet przez to AA, skończyłeś na bublu, po czym w S&G zaraz po turnieju powtórzyłeś ten wyczyn

  8. #78
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Wa-wa
    Posty
    155
    Kurka wodna !!! ale historie !!! raz czlowiek nie przyjdzie a tu takie rzeczy sie dzieja . Nie do wiary . Dodam tylko swoje 9 groszy . UFO DO DONK!!!!!! hehehehe.

  9. #79
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    163
    Cytat Zamieszczone przez pomsa Zobacz posta
    Kurka wodna !!! ale historie !!! raz czlowiek nie przyjdzie a tu takie rzeczy sie dzieja .

    specjalnie czekalismy aż nie przyjdziesz

  10. #80
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    965
    Przepraszam Cię Pomsa...


    ...Ty donku!!!