Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 35 z 35

Wątek: Golf

  1. #31
    Dołączył
    Dec 2004
    Przegląda
    Podkarpacie
    Posty
    267
    Cytat Zamieszczone przez Diesel Zobacz posta
    Witam , bede uczestniczyl w Klubowych Mistrzostwach Polski w golfie, ktore odbeda sie w dniach 12-13 wrzesnia na polu golfowym Amber Baltic w Kołczewie na Wolinie, wiec zapraszam na partyjke
    I ja moze tez tam bede z Dieslem, wiec jesli do wrzesnia sie troche podszkole to rowniez moge zagrac partyjke.

  2. #32
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    Witam

    Skompletowałem/kompletuję już praktycznie cały nowy zestaw i myślę nad sprzedażą mojego zestawu Wilsona...

    Set grafitowy, wydłużany o 1cal (tak dla graczy 180cm+) idealny na pierwsze kilka sezonów golfa...
    Wszystkie irony bardzo fajnie wyważone i wygodne, zdecydowanie lepsze niż jakieś tanie chińskie podróbki... Driver, hybrydy i wood 5 w zupełności wystarczające na pierwsze sezony przygody z golfem...
    Torba używana z 2 razy (bo szybko zachciało mi się kupić jakąś mega ballerską) więc w stanie idealnym, pozostałe kije posiadają normalne ślady eksploatacji ale żadnych uszkodzeń...

    Zestaw nie posiada puttera ale odpowiednik można kupić za jakieś 15-30euro

    Ja kupiłem go jakoś w kwietniu i do teraz używam ze średnią intensywnością... Zestawu nie musiałbym zmieniać bo nie ma ku temu żadnej potrzeby, ale mam już torbe, Drivera, lob wedga i wkrótce Irony Nike więc zmiana wyszła sama z siebie ale to bardziej widzimisię niż niezadowolenie z aktualnego setupu...

    Za zestaw zapłaciłem 290euro a sprzedaję za ok 200 (powiedzmy że do negocjacji)...

    Jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o info na PM lub w wątku...

    w tym miejscu kupiłem:
    Wilson MOI Complete Golf Package 1 Inch Long Complete Graphite - Buy now or Read reviews : Golf Online

    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 26-07-2009 o 22:46

  3. #33
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    a nie orientuje się ktoś skąd mozna ściągnąc jakieś torrenty z relacjami z różnych turniejów?

    znalazłem tylko British Open 2009 i US Open 2008 i wlaśnie zaczynam ciągnąć ale dziwne trochę że przy tych setkach eventów nie widzę nic na torrentach...

  4. #34
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Skype: alchemik-poker
    Posty
    2,517
    no to chyba znalazłem:
    Golf: ESPN Classic Shop

    czyli po prostu sprzedają te wszystkie DVD i dlatego taki utrudniony dostęp do tego ale i tak dziwne, że nigdzie nie ma na torrentach itd...

    no i są to jakieś skrócone wersje typu 1-2h a nie pełne relacje z kazdego dnia turnieju dokładnie tak jak lecą w tv...

    Nie znacie jakiegoś innego miejsca gdzie jeszcze można kupować? może jakaś inna stacja transmitująca golfa ma też podobny sklepik?

    PS - zamówiłem pierwsze 3 DVD i zobaczymy jak się to ogląda. Jak będzie fajne zamówię wszystkie i jak ktoś będzie chciał podzielę/zrzucę się pewnie z chętnymi...
    Ostatnio edytowane przez alchemik ; 08-08-2009 o 07:32

  5. #35
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883