Strona 35 z 116 PierwszyPierwszy ... 2533343536374585 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1151
  1. #341
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    w monopoly tez sa

  2. #342
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    w liscie nie ma mowy o monopoly

  3. Oceń rząd Tuska na półmetku - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 10.11.2009
    Sondaże Tuska lecą na łeb,chociaż w TVN24 probowali to innaczej komentować.

    znalazłem na innym forum fajny komentarz...

    "Bycie dziś wyborcą Platformy to nieustające szpagaty moralne, z kórych nie da
    się już wstać!"

    Nic dodać nic ująć. W dupie mam autostrady i stadiony. Za komuny nie było nawet samochodów, lodówek i papieru toaletowego, ale w sensie materialnym dało się żyć (jestem na tyle wiekowy że dobrze to pamiętam). Było biednie ale konsumpcja to nie wszystko. Problemem była wolność i moje pokolenie zbierało pałami na krzyż nie za lodówki tylko za wolność. Dlatego nie zagłosuję więcej na żadnego kutafona, który mi tę wolność, w którymkolwiek obszarze odbiera. Głosowałem na niego bo twierdził, że tego robił nie będzie.

  4. #344
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    z tego co wiem do koalicja ma blokować pewne zapisy zwiaznae z 2ga ustawa ( tam gdzie poker)...

  5. #345
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    Mnie też się list podoba aczkolwiek nie pasuje mi jedna kwestia. Mianowicie wytłumaczenie co jest hazardem a co nie. Ja uważam, że z hazardem mamy do czynienia wtedy gdy gramy w coś / zajmujemy się czymś co w 100% lub zdecydowanej większości zależy od szczęścia.

    Dam przykład.
    Gramy w grę na następujących zasadach. Rzucamy 2-oma kostami, za każdy rzut płacimy do kasy 2zł. Jak wyrzucimi 6 i 6 to dostajemy z kasy 26zł (załóżmy że np. ktoś ma dużo kasy i postanowił sie podzielić ze znajomymi i taką gierkę zorganizował dla zabawy - zresztą nie ważne, można sobie byle co tu wymyślić).

    Jest to gra EV+? Tak?
    W dłuższym okresie każdy wyjdzie na plus? Tak, choć grając niewiele, gdzie każdy rzuci średnio 100 razy to niektórzy będą na minusie.
    Czy to jest gra hazardowa? Uważam, że tak bo zależy jedynie od szczęścia i nie możemy własnymi decyzjami jakoś poprawić czy pogorszyć wynik.

    Inna sprawa, że chyba nie ma gier hazardowych EV+.

    Ktoś kiedyś napisał, że po narzuceniu 25% podatku z wygranych na turniejach w kasynach, poker stanie się hazardem. Uważam, że nie jest i nie będzie hazardem bo zależy od umiejętności. Stanie się natomiast zupełnie nieopłacalnym zajęciem. Tak samo jak np prowadzenie działalności gospodarczej gdzie koszty są najczęściej większe niż zyski.

  6. #346
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    Cytat Zamieszczone przez hannibal67 Zobacz posta
    „Spieprzaj, dziadu!” na monecie
    DI
    Puls Biznesu - ?Spieprzaj, dziadu!? na monecie
    YouTube - Spieprzaj pan i dziadu

  7. #347
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1,163
    *AdamBB

    ...a propos Twojego pomysły z nową stroną, tu możesz zrobić 5 minut stronę

    Pokazywarka.pl ? pokazuj zdjęcia, teksty, filmiki

    Przykładowe
    http://ocenzurowano.pl
    Projekt całej ustawy znajduje się – Pokazywarka.pl


    zrób a my umieścimy ją

  8. #348
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez hannibal67 Zobacz posta
    Oceń rząd Tuska na półmetku - Najważniejsze informacje - Informacje - portal TVN24.pl - 10.11.2009
    Sondaże Tuska lecą na łeb,chociaż w TVN24 probowali to innaczej komentować.
    Proponowałbym jednak głosować na "naobiecywali i nic nie robią" (zgodnie z prawdą zresztą), bo "najgorszy rząd od 1989" to mocna przesada i wygląda bardzo na jakiś odwet PiS-owców itp.

  9. #349
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    17
    15
    Ostatnio edytowane przez adamadam ; 11-11-2009 o 21:00

  10. #350
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Sugeruje nie sugerowac aby nie sugerowac