Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42
  1. #31
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Gralem na ipoker troche kilka miesiecy temu i jesli chodzi o mozliwosc zysku z samej gry bylo bardzo slabo, strasznie zrazilem sie do tej sieci.
    Zacząłem niedawno karierę na Betfriends i póki co mam winrate jakiego dawno nie miałem. Próbka mała, więc wariancja rządzi, zobaczymy co będzie dalej, ale grałem niedawno na starsach i naprawdę nie widzę jakiejś specjalnej różnicy jeśli chodzi o przeciwników.

    Za kilka tysięcy rąk się odezwę, jak tam winrate, ale fakt pozostaje faktem - przeciwnicy z ponad 30% oglądalności to naprawdę spory procent.

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    181
    Soft na max 4 stoly? rb jest mozliwy z tego co sie orientuje...
    4stoly max? jakas blokada czy taki soft?

    Everest wydaje sie byc sympatyczny pod kazdym wzgledem, tylko, ze nawet "ciche" deale tam nie wchodza w gre (to odnosnie rb/vb).

  3. #33
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    Zendera a PokerStars? Dużo graczy, sporo <><, a na NL 50 chyba daje coś uzyskać z rb

  4. #34
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Fantasta Zobacz posta
    4stoly max? jakas blokada czy taki soft?
    jeszcze tam nie gralem, ale kiedys czytalem o tym na forum, moze sie cos zmienilo bo od jakiegos czasu na bodogu smiga pt3 i hem...

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Radom / Kraków
    Posty
    142
    Nic się nie zmieniło, dalej można grać na maksymalnie 4 stołach

  6. #36
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    11
    herek: Właśnie przesiadłem się z FTP, więc na razie nie chcę iść na podobny, duży room. W przyszłości pewnie tylko tam znajdę gry, ale na razie chciałem poszukać innych ofert.

    O Evereście też słyszałem kilka miłych słow od pewnego fullringowca. Niestety boli na razie brak jakiegoś rb/vb.

  7. #37
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    100
    A on nie ma jakiś dojśc by rb dostać na everescie?

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    nie ma rb na everescie

  9. #39
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    i dlatego everst to D.N.O.

  10. #40
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    233
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    1. Gram 16 stołów, więc ongame = no comment.
    2. Te same warunki? Mam w tej chwili rakeback 60-70-80% zależy jak zawieje. Gdzie na ongame tyle dają?
    a w jaki sposób mozna dostać takie warunki na betfriends? 80% rb? jeśli nie możesz tu tego napisać to pm pls.